Skocz do zawartości

Jakie głośniczki na przód ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hyhy: chciałem sie dzis doinformowac w sprawie głosników z przodu, szukam czegos by miło sie słuchało czyli aby nie były fest mocne lecz by miały czysty detaliczny dzwięk, by muzyki się słuchało z przyjemnoscią, gatunki jakich słucham to od cięzszego stulu :hyhy: po hh czasem techno. Najlepiej zestaw odseparowany jakiś 16 cm głosniki, cena tak do 400 - 500 zł macie jakies propozycje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mp3 ale tego jeszcze w miare dobrej jakosci 192 kbps

 

:]:hyhy::D:rotfl::rotfl::rotfl:

 

Przepraszam musialem.. W MIARE dobrej jakosci to jest 320kbps [;

 

A tak pozatym takich tematow jest na peczki, troche juz na tym forum jestes a taka gafe odstawiasz? Jak chcesz nowki to El Compy wez, jak uzywki to Rainbowy albo Morelki sa gut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale na sprzęcie domowym, mp3 w 192 kbps ma naprawde bardzo dobrą jakość, troche w tym siedze i nie 1 kolumienke juz w zyciu słyszalem wiec moge powiedzec ze jakość niektórych 192 jest wręcz krystalicznie czysta moze to smiesznie brzmi ale naprawde nie słychasz szumów szmerów pisków trzasków nie ma przebarwien kazdy dzwięk wyraźny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale na sprzęcie domowym, mp3 w 192 kbps ma naprawde bardzo dobrą jakość, troche w tym siedze i nie 1 kolumienke juz w zyciu słyszalem wiec moge powiedzec ze jakość niektórych 192 jest wręcz krystalicznie czysta moze to smiesznie brzmi ale naprawde nie słychasz szumów szmerów pisków trzasków nie ma przebarwien kazdy dzwięk wyraźny

 

Tu nie chodzi o piski szumy i trzaski - czyli o zakłócenia, tylko o jakość dźwięku. Nie da się tego wytłumaczyć - trzeba sobie posłuchać i porównać. Posłuchaj 192 kbps i audio CD tego samego i będziesz wiedział o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie małe po za tematem a raczej prośbe, czy ktos by mógł wysłac plik w wersji audio i mp3 na mojego maila czy jakims innym sposobem, bo nie mam zadnej płyty z audio :) :)

 

Buahaha! +100 pkt :) :)

 

(pisze pod stołem)

Można kupić płytkę audio z gazetą albo w Empiku za 10 zł, a tyś wpadł na pomysł, że ktoś ci wyśle ją na maila. Hahaha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio testowałem album Daft Punk - Discovery na sprzęcie Home Audio i szczerze muszę przyznać, że albo mam zaburzenia w słuchu albo mój sprzęt, który mam po prostu nie odtwarza tak dokładnie Audio-CD, bo kilka razy robiąc test ( puszczając losowo mp3 lub wav zgadywałem jaki jest to format) i po kilku próbach spostrzegłem, że kompletnie strzelam w ciemno bo nie słyszę różnicy :)

 

wav było w 1140kbps

a mp3 w 128kbps,

 

Więc ze mną nie jest dobrze panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś niby dobry stary model Sony (piętrowej) "Compact Hi-Fidelity Stereo System" :)

z kolumienkami, czyli ogólnie chłam :hyhy:i pod zestawem Creative'a 5.1 + karta dźwiękowa Sound Blaster Audigy 2, muszę te pierwsze na coś lepszego zmienić

 

Czyli ogólnie to pewnie wina "sprzętu" a nie słuchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...