Skocz do zawartości

Mocna czterokanałówka, czyli czym zastąpić Phase Evo RS4


anics77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zmienić mój wzmacniacz ( Phase Evolution RS4) na coś mocniejszego, ma to zasilać przód oraz w mostku -suba, więc miło by było aby miał koło 400  lub więcej prawdziwych Watt, oczywiście ma to być krok do przodu, więc jego jakość też ma znaczenie, a dokładniej jego neutralność.

Budżet to okolice 800 zł z malym kawałkiem.

Możecie polecić coś sprawdzonego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak możesz dolozyc to kup helixa p400 ,mocy ma dużo a jakość w stosunku do rs4 poprostu "wymiata" sam kiedyś miałem rs4 i zasilałem hx165 Phase ,nawet fajnie grało ale to co zrobił helix (akurat p200 ale to ta sama liga co p400) to dopiero było to :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdecydowanie tutaj atutem jest wielkość - sam bym stał się chętnie posiadaczem 5 kanałówki Xeteca z czasem, choćby na posłuchanie :) 111 Euro... Toż to jak za darmo, mocne, bdb gra, naturalnie, stabilne w mostku w 2 Ohm po dołożeniu wentylatora... Mogę polecić, szkoda, że mało popularne, ale cóż, może i na nie przyjdzie czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam P4 zajefajny piec, gdyby nie fakt ze mam inny plan chwilowo trzymałbym go, dynamika kontrola scena i naturalność przy naprawde dobrej jakosci. Najprawdopodobniej kiedys powrócę, póki co plany inne, ale tym którzy szukaja mocnej jakosciowej 4 kanałówki - polecam - do tego czulośc gain jakos do 7V - co pozwala na łatwiejsze zestrojenie z radyjkiem tak, ze gała mozna krecic prawie ze do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...