Skocz do zawartości

RCA Laguna 3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam Lagune 3 z oryginalną jednostką sterującą Carminat DVD.Mam założone Helix DB 62.1 i wofeery helix Hxs 136 + wzmak axton caa30.Wyciągnięte mam juz chinche z oryginalnego wzmacniacza Laguny.Jest pewien problem niestety zestaw gra średnio :kwasny: Ale juz po podłączeniu mojej navigacji navroad 460 bezpośrednio do wzmaka gra dużo dużo lepiej.

Doszedłem do wniosku ze to wina fabrycznego wzmacniacza/procesora.Wpadłem na pomysł zeby obejśc cały sterownik i wyciągnąć RCA prosto ze zmieniarki.Czy jest taka możliwość,bo niechce rezygnować z navigacji fabrycznej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy czy ta zmieniarka przesyła analogowy sygnał do wzmacniacza/procesora czy cyfrowy, ale w sumie jezeli cyfrowy to tylko lepiej dla Ciebie :)  Nie tanio ale przyszłosciowo :)


Chociaz obstawiam ze bedzie to jakas standardowa zmieniarka tak? Jaka ma wtyczke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zmieniarka to Panel który wygląda jak normalne Radio,obsługuje sie zmiane utworów,stacji itd.A Cały wzmacniacz/procesor całe DSP znajduje sie za schowkiem pasażera i do niego wędrują wszystkie sygnały.Z tego urządzenia wyciągłem sam Rca,było prosto to zrobić,z końcówki mocy(ładnie było wszystko rozpisane).Niestety podejrzewam że ze zmieniarki idzie sam sygnał cyfrowy.A potem jest obrabiany w procesorze za schowkiem.Nie jestem pewien na 100% tego.Wtyczka jest jedna do niej,coś w stylu iso.Ma dwa rzędy kabli.Jakieś pomysły bo fabryczny wzmak strasznie kaleczy dzwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...