Skocz do zawartości

Pytanie o wzmacniacz Audison z serii VRZ


Mirek010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po rozmowie na czacie na temat wzmacniaczy Audison z serii VRZ rozpetala sie nie mala burza na temat ich oryginalnosci, dlatego zakladam temat by rozwiac wszelkie niejasnosci. Wiec czy istnieja wzmacniacze z tej serii czy tez sa to podroby Nexta bo takie info dostalem Pozdro (info dla modziarzy pisze na angielskiej klawiaturze i nie moge pisac wszelkich polskich znakow)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audison z serii VRZ

Można powiedzieć, że to stary dobry VR w nowej ładnej obudowie. Next mógł jedynie zamówić serię wzmacniaczy u Audisona. Pewnie jak większość innych manufaktur chciał mieć coś dobrego w swojej ofercie. Tak samo robił z głośnikami, które zamawiał również u specjalisty tym razem od głośników. Tak samo zrobił wchodzący na rynek np. DLS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem tylko i bez wyjatku o autentycznosc tej serii, czytałem ten temat i nie odpowiedział na moje pytanie, dlatego zapytałem o to w tym temacie, nie kwestia w tym bym dozbierał do vrx tylko KUPIC taki piec to jak szukać igły w stogu siana  :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że to stary dobry VR w nowej ładnej obudowie. Next mógł jedynie zamówić serię wzmacniaczy u Audisona. Pewnie jak większość innych manufaktur chciał mieć coś dobrego w swojej ofercie. Tak samo robił z głośnikami, które zamawiał również u specjalisty tym razem od głośników. Tak samo zrobił wchodzący na rynek np. DLS.

 

Niestety. NEXT nic nie zamawiał z fabryki AUDISON'a  i na pewno nie siedzą tam żadne płyty wyprodukowane przez AUDISON'a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek ma racje, w vrz2.200 siedzi to samo co w vr2.200,

 

mam ori instrukcje to piecyków tej serii, nawet na każdej stronie mamy logo audisona 

a mam dla Ciebie taką propozycję otwórz jeden ze wzmaków ten który masz pod ręką i zapodaj tutaj fotę niech się wypowiedzą fachowcy odnośnie oryginału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next, Audison i jeszcze trzeci był do kompletu - Protos. Audison sie do tej serii nie przyznaje mimo nazwy, przynajmniej na swojej stronie :) a pozostali dwaj już nie produkują chyba nic. A cała sprawa ma jeszcze korzenie w czasie gdy Audison i Next się procesowali o nazwy i inne takie. Ja uważam że to te same wzmaki, a przynajmniej że powstały w oparciu o ten sam projekt. A samego Audisona traktowałbym jako oryginalny.

Podobnie sprawa się miała w przypadku Stega i Audioqueesta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo to kolejna wariacja Audison'a, co nie oznacza że wszystkie tak samo dobrze grają.

W zasadzie obudowa się tylko zmieniła. Pierwszego ma Hehepack a drugiego ja.

Czyli wiesz ja gra vrz w porownaniu do vr? Czy tylko na podstawie wnetrznosci stwierdzasz ze to to samo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. NEXT nic nie zamawiał z fabryki AUDISON'a  i na pewno nie siedzą tam żadne płyty wyprodukowane przez AUDISON'a 

 

 

:) tak było. Tylko my chyba Paweł jesteśmy za starzy, żeby pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...