Skocz do zawartości

Wyłączający się wzmacniacz Alpine MRP 350


Matt011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam problem ze swoim wzmacniaczem Alpine MRP 350 , natomiast gdy słucham muzyki na poziomie 16 wszystko ładnie gra tuba pracuje ciuchutko , lecz gdy chcę zwiekszyć tak zwane dudnienie basem momentalnie tuba przestaje grać , na wzmacniaczu normalnie pali się ta niebieska kontrolka , ale nie ma on kontrolki protect wiec nie wiem czy wybija ją czy nie . Sprawdzałem na innych głośnikach i to samo , proszę o pomoc bo już nie wiem co może być z nim nie tak.

Edit
Dodam że dopiero włączy sie wzmacniacz gdy wyłącze radio i włączę i jeśli poziom głośności nie przekraczas 16 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dodam też ze mam głosnik Pioneer TS-W309D4 ostatnio cos cewka sie podjarała troszku i przyciełem ją tak aby dotrzymać jakoś do wypłaty wiec może Ohm teraz mają cos do gadania ? Nie wiem już sam bo teraz własnie o tym przeczytałem :) Tamte były po 4 ohm a tutaj "Były " dwie cewki 4 ohm. I czy przez to że wzmak już powiedział Pa pa mogła mi się ukopcić cewka w głosniku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo odleciało tak z 1/4 cewki po prostu jak by sie odwineła i poplątała , to rozciełem to połaczyłem ze soba razem potem spowrotem posklejałem i działa :D Ale własnie tak samo miałem przed rozklejeniem głosnika i sprawdzeniem o co chodzi bo na początku myślałem że to on winny i już byłem pewny no bo cewka posypała się ale gdy go złożyłem to dalej nie gra ;/ To samo co wczesniej 16 i koniec ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już DDki rozbierane śrubokrętem czy black deathy z podmienionymi podzespołami z np buszmenów ale żeby ktoś sobie sam rozebrał głośnik, skrócił rozwiniętą cewkę, poskładał z powrotem i żeby to działało... tego jeszcze nie było  :szok: Na pewno sprawdzałeś piec pod innymi głośnikami? Bo przy tym "customie" oczywiste jest, że protect wyskoczy (imp pewnie ok 0.8ohm) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...