Skocz do zawartości

Carpower Blackbass 12" skrzynia br


arturkuszu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witak, nie wiem czy akurat w tej tematyce powinien być mój temat jak coś to proszę o poprawę.
Wracając do tematu, chciałbym zbudować skrzynie br pod dany głośnik Carpower Blackbass 12" (300mm), próbowałem bawić się w projekt z tym głośnikiem w programie wyliczającym te wszystkie dane, ale do końca tego nie potrafię ogarnąć. W związku z tym mam prośbę czy mogę Was prosić o wsparcie i o zrobienie projektu pod ten głośnik?
Chciałbym aby skrzynia było tak około 50l no chyba że bezie musiała być większa no to trudno, a częstotliwość tak około 30- 35Hz. Głośnik będzie pracował w 2Ohm.

 

Tu wrzuciłem parametry głośnika:

Impedance (Z) 2 x 4Ω Resonant frequency (fs) 29Hz Max. frequency range f3-300Hz Music power 2 x 300WMAX Power rating (P) 2 x 200WRMS SPL (1W/1m) 87dB Suspension compl. (Cms) 0.18mm/N Moving mass (Mms) 158g Mech. Q factor (Qms) 8.8 Electr. Q factor (Qes) 0.51 Total Q factor (Qts) 0.48 Equivalent volume (Vas) 61 l DC resistance (Re) 2 x 3.6/1 x 1.8Ω Force factor (BxL) 10.5Tm Voice coil induct. (Le) 2 x 0.7mH Voice coil diameter 50mm Voice coil former aluminium Linear excursion (XMAX) ą15mm Eff. cone area (Sd) 490cm2 Magnet weight 90oz. Weight 6.5kg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...