Skocz do zawartości

DD seria Redline


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do trzepania flakami jest ok, do słuchania się raczej nie nadaje.


Przepraszam, w zasadzie nawet nie powiedziałeś konkretnie jaki model i odruchowo pomyślałem o 715... Niższych serii nie miałem okazji słuchać a ta w 15" (tak samo jak 9515) mocno się gubi :/ w 12" jest już o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trzepania flakami jest ok, do słuchania się raczej nie nadaje.

Przepraszam, w zasadzie nawet nie powiedziałeś konkretnie jaki model i odruchowo pomyślałem o 715... Niższych serii nie miałem okazji słuchać a ta w 15" (tak samo jak 9515) mocno się gubi :/ w 12" jest już o wiele lepiej.

Kolego nie słuchałeś innych serii tylko model 715 a się mądrzysz i wypisujesz głupoty... Ja kupiłem DD Audio REDLINE 612 dwa miesiące temu i jestem w niego bardzo zadowolony. Jak dla mnie gra bardzo dobrze nisko schodzi i w końcu jest przystępny cenowo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nie słuchałeś innych serii tylko model 715 a się mądrzysz i wypisujesz głupoty

 

Jak wcześniej słuchałeś tylko piździngów i buszmenów to gra dobrze... Jak słuchałeś dobrych subów to przyznasz, że DD w 15" to trzepaki. Tłuką niemiłosiernie? Tak. Bardzo ładnie schodzą? Tak. Grają szybko i (stosunkowo) precyzyjnie? Absolutnie nie! Może nie do końca wiesz jaka jest różnica między słuchaniem muzyki a pompowaniem ciśnienia? DD w 15" to są bardzo brutalne przetworniki i zagranie z jakąkolwiek gracją szybszych (a nie daj boże rockowych) kawałków jest dla nich niemożliwe.


Poza tym chyba nawet nie doczytałeś wszystkiego co napisałem...


w 12" jest już o wiele lepiej

 

 

 


Ja kupiłem DD Audio REDLINE 612 dwa miesiące temu

 

Got any questions?

 

Jak nie miałeś 15" to się po prostu nie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...