Skocz do zawartości

Konfig do 5k


Grax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem od kumpla Peugeota 306 w sedanie i stwierdziłem że trzeba zamontować coś do grania :P i polecił mi te forum z car audio.

 

Więc tak chciałbym taką konfigurację 2 głośniki 165 mm do drzwi + subik do bagażnika + piecyk -i + radio

 

Słucham techno, eska, czasami rocku ...

 

Budżet, który chcę przeznaczyć na sprzęt to 5k zł

 

Mam nadzieje że coś doradzicie :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5tysi spory wydatek.. To daje sporo do myslenia.. Instalacje robisz sam? Bo sprzet to jedno a jeszcze dochodzi montaz czy sam sie tego podejmujesz czy zrobi to ktos kto sie na tym zna

 

Montaż to sam jeżeli chodzi o podłączenie i wygłuszanie drzwi to mam taką firmę znajomego co tanio to zrobią ;p ja sobie mam dobrać tylko sprzęt ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dorzucił jeszcze dobry kondensator..A kable rca? Samo zasilanie to nie wszystko.. W dobrej klasie sprzetu na takie pierdoły moze nawet pojsc do 1000zł.. Ja polece zestawy MACROM EXTREME swietna jakosc dzis miałem mozliwosc odsłuchu głosników i wzmacniaczy bodajze audisona calosc okolo 4tys zł a grało tak ze człowieka moze rozkleic.. nie nadaje sie do słuchania łupu cupu raczej spokojna muzyka ewentualnie disco :padam:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił przejechac sie w kilka miejsc ktore posiadaja pozadne miejsce.. Wydatek kilku tysi to juz nie taka zabawa.. Ja bym sobie wybrał macromy ale tobie moga sie nie spodobac, wziałbym sobie ewentualnie mbquarty tez fajnie graja.. Mozna tez robic zestwaw 3drozny z glosnikami sredniotonowymi. Tutaj bardziej mile jest widziana wizytacja w sklepie udajac goscia a potem sciema i dowidzenia :padam:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale sprzecik zlozyliscie za 5 kola :P

STEG K2.02 na suby

udimension rm41 na system

suby cos pokroeu 2x re se10" albo cos na podobe moze 2x rf p3

system przedni dls r6a jak wiekszosc go chwali to nie znaczy ze musi byc super :P ale moze byc. Polecam tez dego po650

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, zrób kalkulaczje i zobacz cy sie ze wszystkim wyrobi w 5kola

 

zreszta chyba nie bylo napisane dwa piece i mega podmuch z bagaja (aka 2 suby) a gdzie radio ?

 

Właśnie jeżeli chodzi o radio co sądzicie o tym radiu??

 

PIONEER DEH-P5100UB

 

http://allegro.pl/item577519144_pioneer_de..._bydgoszcz.html

 

Jeżeli chodzi o suba to co bardziej proponujecie suba czy 2 woffery 30 cm albo 25 cm ?? bo też taką opcję uwzględniam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D hehe ludzie ceny nie sa sztywne :D jezeli ktos lubi przeplacac to niech przeplaca :D Ja sie nie wypowiadam :D co do cen to zawsze mozna ponegocjowac jak cos to moge sam cos załatwic. Jak sie chce to sie ma i tylko tyle wam powiem. za 5 kola mozna zlozyc fajny sprzecik :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłacać ?

 

Steg K2.02 - 1550zł (najtaniej na alle-srogo)

u-D RM41 - 1200zł (od dystrybutora)

Dego PO-650 - 729zł

RF P3 - 879zł (ale-srogo)

 

4.360 PLN

 

No to zakładając że upusty srusty itp do 4200, albo nawet 4000

 

no to zestaw kabli, wygłuszenia, sygnałowe głośnikowe, oprawki, klemy bezpieczniki jakaś robocizna (co zaznaczył autor tematu)

 

to na radio zostaje ? 0 PLN

 

"HEHEHE" :D:D:D:D:D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźnik, ja mowie o normalnych cenach a Ty kosmicznych. :D ma sie znajomosci to ma sie ceny i tyle Jak ktos ma ochote kupic taniej to moge cos wykabinowac i tyle RF P3 ostatnio mialem po 680zł sztuke 12" :D Jak TY chcesz to mozesz kupic w takich cenach :D Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdzam fakty :

 

Twoja konfiguracja przekracza znacznie budżet który wynosi 5k PLN, jeśli masz takie znajomości - lub wiesz gdzie kupić po takich cenach żeby się zmieścić napisz - a nie się chwalisz jakie masz dojścia. Pomożesz autorowi tematu.

 

O jakich cenach mówię? sklepowych.

 

Powiem Ci że jedno co, to że mi poprawiłeś humor Bo tak w ogóle to nie do mnie się tu powinieneś zwracać, bo to nie ja pytam się o radę.

 

A tak w ramach Twojego chwalenia się dojściami to żeby teraz Tobie poprawić humor to powiem Ci że kupiłem nowa T1 taniej niz Ty "miałeś" P3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...