Skocz do zawartości

dxz948rmp z usb


krzysiu21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym posłuchać muzyki z pendrive lecz jak wiadomo Clarion dxz948rmp nie ma wyjścia usb. Istnieją jednak różne przejściówki:

 

http://allegro.pl/kabel-usb-gniazdo-jack-3-5-4-pin-wtyk-1-5m-i4960141800.html

 

Jeśli podłączyłbym taką przejściówkę z gniazdem aux oraz pamięcią usb to w efekcie grałaby muzyka? Obecnie podłączam telefon wybieram w radiu odtwarzanie aux i muzyka gra. Lecz to telefon wysyła sygnał do radia pod jakimś tam napięciem a pamięć usb nie. Czy mimo wszystko mógłbym się cieszyć muzyką?

Jakość muzyki jest gorsza niż z płyty lecz wgrać 2 nowe piosenki na pamięć to chwila a płytę trzeba wypalać itd. :)

 

Radio posiada również gniazdo do podłączenia zmieniarki i innych elektronicznych gadżetów. 

 

http://www.autotool-shop.com/upload/images/suzukiclarion-usb-sd-mps-adapter-interface-clarion-oem.jpg

 

Jest może jakaś przejściówka, adapter, który umożliwiłby mi podpięcie się pamięcią? Jeśli coś znalazłem to kosztują tyle co dobre radio z usb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeśli podłączyłbym taką przejściówkę z gniazdem aux oraz pamięcią usb to w efekcie grałaby muzyka? Obecnie podłączam telefon wybieram w radiu odtwarzanie aux i muzyka gra. Lecz to telefon wysyła sygnał do radia pod jakimś tam napięciem a pamięć usb nie.

 

Nic z tego nie będzie ...  co najwyżej możesz kupić "zmieniarkę USB" ale nie za 9,90zł lecz za ok 250-300zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem bardziej zagłębić się w ten temat. W sieci jest wiele emulatorów zmieniarek.

 

http://sklephadron.pl/zmieniarki-mp3/656-emulator-zmieniarki-xcarlink-do-suzuki-clarion-cenet-13pin.html

 

Problem w tym, że wszystkie są przeznaczone do fabrycznego radia samochodowego firmy clarion.

"Fachowcy" z różnych sklepów internetowych mówią, że ich zmieniarki zadziałają tylko pod fabrycznie montowane radia i z moim już nie będzie kompatybilny.

Miał ktoś w swoim nie fabrycznym clarionie podpiętą zmieniarkę lub wie coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego tyle że do Alpine, nazywało to się bodajże Any Car Yatour adapter. Działało to mocno w kratkę. Mega problem z przewijaniem utworów, opóźnienia przy przeskakiwaniu między utworami i albumami to główne bolączki jeśli chodzi o funkcjonalność.
Jakość dźwięku bardzo słaba. Odradzam Ci takie ustrojstwo. Za tą kwotę spokojnie kupisz dobrą zmieniarkę do płyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...