Skocz do zawartości

Pytanie o RF 100ix


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przypadkiem wpadł mi w ręce RF 100ix z ciekawości chciałem go podpiąć pod swojego suba. Strasznie pozytywnie zaskoczył mnie mocą, na papierze słabizna a w rzeczywistości zjadł mojego massive audio, który na papierze ma duzo więcej. Ale do rzeczy zerknąłem sobie w manuala i zobaczyłem że ma chyba wbudowane filtry ale nie wiem jak to ugryźć, wie ktoś jak to przestawić ? Bo zostaje u mnie na bank

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/207/1584771_swer.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


policz sobie wychodzi 93 hz dla mnie to blizej 90 przynajmniej tak ma w oryginale mój 500m

Do góry
Cytuj sel

 

Przecież nie o to chodzi i to nie było  podważanie, czy to 80, 90, 100, 120... Tak, czy inaczej takie cięcie na suba i tak Reksiowi na budkę :D Także spoko, ja cały czas pisałem do autora wątku, a nie czepiałem się nikogo także :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokój :cisza:  :wink:

 

Ważne że gra, pytałem się o cięcia bo na swoim chińskim sprzecie nie ma opcji. A lutować mi się nie chce starego hamburgiera. A tak jeszcze na marginesie o ile te piece mają przekłamane parametry. ? bo kupiłem właśnie Rex 10s4 v2 podpiąłem pod piec massive audio papier 480w/4 mono no i jakos gra. Wczoraj podpinam tak przypadkiem tego RF co bodajże 200-300 ma i mało co nie rozerwał tego Reksia. Mega kontrola/moc no brutal ogólnie. :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, w "słabszych", a raczej tych mniejszych hamburgerach, to często bywało, że nawet x 2 i więcej (np. 40ix, 100ix masz pomierzony na AmpPerformance), także jeżeli chodzi o prąd, to te naklejki z tyłu można między bajki włożyć, to brutalne maszyny na basie, wooferach, miałem 40ix i przód gonił jak wściekły, miałem 200ix, ten to już jak na te rozmiary prawdziwy szatan, przód grał na nim super, na AS X-Ionie 10 Plus też było rewelacyjnie. Dobre starocie jeszcze, warto dbać o nie, jak ktoś lubi grę z przytupem, to polecam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...