Skocz do zawartości

Ktore z tych Rainbow wybrac?


Bee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapomniałes dodac czego bedziesz słuchał.. CSX jest słabszy wiec jak masz słabszy wzmacniacz to polecany jest ten zestaw. SLX mocniejszy inny w basie, tweetery chyba sa identyczne w tych zestawach.

twoj usamp ma 50wat rms wiec raczej zestawik nr 1 ktory ma 80wat rms-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze najpierw pomysl czy idziemy w moc czy w jakosc.. Wiele osob pakuje wzmaki o mocach 100watt na glosniki 16cm a myslisz ze to bedzie fajny zestaw? Lepiej pomyslec o konfiguracji idacej w jakosc a nie moc.. Jak masz wydac kolo 1000zł na wzmachol to ja osobiscie wolałbym wydac na wzmachol ktory ma 50wat rms-u i napewno bedzie zbudowany na lepszych podzespołach a nie "mocniejszych"..

Sam uzywałem wzmaka który miał 50wat rms-u i wiele osob było zdziwionych ze glosniki 16cm bardzo ładnie graja. Z kolei ci ktorzy wybieraja moce 100wat na takie glosniczki czesto borykaja sie z problemem.. To jest dobre jak chcesz miec sporo miłego wokalu zauwaz ze na basie ktory zapoda ci wzmachol na takiej 100watowej mocy mozesz poprostu rozpruc zawieszenie. Owszem w wielu przypadkach moc jest dobra ale chyba najbardziej pomyslec o "jakosci" wzmacniacza, dostosowanie do danego rodzaju muzyki. Ja słucham disco i przy 50watach słychac auto ze 200metrow, wiec głosnosci troszke jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejsu oba które podałeś skreślił. Polecam Rainbow SAX 265.20 nowe to koszt 570zł a używki na alle... wyrwiesz bez problemu do 500. Wiele testów wygrały i są najlepsze z całej tej linii którą podałeś.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...