Skocz do zawartości

Focal k2p z allegro


matlis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... panowie czy te Focale K2p z allegro http://allegro.pl/focal-k2-power-100-wat-rms-hi-end-czytaj-opis-i4902487576.html  to opłacalny zakup ? dosyć długo stoją i zastanwiam się czy to kwestia ceny czy gdzie indziej jest problem ? a nie chciałbym sie w minę wpakować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dan za radę, ale SCA to nie olx, czy allegro... Każdy "Mirek" może sobie handelek uskuteczniać? Niech udowodni czy ma chociaż kable umożliwiające podłączenie sprzętu :rotfl:

 

Dobra ze mnie tyle.

 

Pozdro karuzel506 vel Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nie przesadzaj, jeden wf do naprawy gdzie dobrze wyciągnięty magnes i cewka, za parę zl można miec bardzo fajny system, wystarczy aby naprawić wf
dokladnie, ale i tak uwazam ze cena nieco za wysoka jak na taki stan

no i nie wiem czy bym to naprawil za 60zl :/

no i trzeba jeszcze zobaczyc stan resora dolnego, czy aby nie jest juz porwany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podpowiedzi odnośnie tych focali , a co do Dego to zastanawiam się czy ich np na tempo 6 nie zamienić , szukam bidżetówki. chwilowo przód miałby grac pod Xm-4520 a radio to jvc kd-sh9102. Chciałbym żeby zestaw zgrał czysto, ciepło ale i potrafił głośniej zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem :) miałem w poprzednim aucie najnizsza serie i nie przeszkadzały mi :) teraz chciałem czegos cieplejszego sprobować , a te k2p swojego czasu byly takim małym "marzeniem " . i dlatego sie zainteresowałem nimi :)


a jeszcze odnośnie tych dego st650 które posiadam to czym najlepiej będzie je zasilić ? chodzi mi o 4 kanały i  wacham się miedzy jakimś rodkiem r4100a /r480i , ESX Q604xi i empaharem ea480 :) czy może macie jakieś inne propozycje :)


dodam ze Auto to Passat b5 kombi , a muzyki słycham bardzo rózniej , wszystkiego :) i do Moderatorów / Adminów nie chce forum nowymi tematami zaśmiecać wiec już w tym pisze :) poproszę tylko o pomoc i sugestię odnosnie tych dego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :) chyba jak narazie wykorzystam Xm-4520 którego mam , a  później bede dumał nad tym czy mi wystarczy czy nie :) a widziałem jeszcze RFD power 550x na giełdzie , czy może to będzie najlepsza opcja ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


widziałem jeszcze RFD power 550x na giełdzie , czy może to będzie najlepsza opcja ?

Najlepsza opcja, to będzie jak zaczniesz forum czytać i na podstawie tej lektury będziesz decyzje podejmował.

Dlaczego?

No bo Twoje oczekiwania w tym temacie mocno już wyszły poza uwalone Focale i mało sie różnią od dziesiątek a może i nawet setek podobnych zapytań, po których na topiku lądowała kłódka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszą opcją będzie zamontować cokolwiek lepszego niż fabryka w przygotowanych drzwiach a same Dego, choć najniższy model banana na twarzy przyprawić potrafią. Zamontuj co masz, to jest Twoja najlepsza opcja, zwłaszcza że ani głośniki ani wzmak słabe nie są.

 

ps. ostatnio kuzynka mówiła mi że przed świętami to na allegro można i nawet spalone zapałki sprzedać, nie wierzyłem do dzisiaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...