Skocz do zawartości

Eton Force... ktokolwiek słyszał?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozglądam się za subem średniej klasy do drugiego auta. Napotkałem się na ten przetwornik w ori budzie

Eton FORCE10-600G Przyjemna cena marka uczciwa, ale czy to nie jest jakiś ich mega budżet ? Mało jest o subach Etona. Na oku jeszcze REXv2-10S4 nowsza odsłona forumowego hitu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mało jest o subach Etona
Mało w ogóle jest o marce ETON u nas. Niemcy uważają te głośniki za dobre w swojej cenie i z powodzeniem je stosują. Sam też obawiałem się zakupu etonków, ale to bardzo dobry w swojej cenie zestaw. Problem jest z odsprzedażą tego u nas, ale kto nie ryzykuje ten niema. Poczytaj o tym subie na zagranicznych forach, google translate nie gryzie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eton FORCE10-600G Przyjemna cena marka uczciwa, ale czy to nie jest jakiś ich mega budżet ? Mało jest o subach Etona. Na oku jeszcze REXv2-10S4 nowsza odsłona forumowego hitu.

 

Wiesz z tych dwóch firm mimo wszystko jedna klapie wszystko Chinach, druga sporo oferty ma wyprodukowane w Niemczech.

Podobnie historia i marka.

Więc powiedzieć, że coś jest "budźetówką" to na upartego można RE/REX przypiąć aniżeli na odwrót.

Co nie zmienia faktu, że obie firmy są daleko od tego szmelcu z allegro i raczej godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy wszystko co wyprodukują (nawet to co w chinach) reklamują jako swój rodzimy produkt, opłacają testy żeby odbiorca miał satysfakcję że kupuję produkt najlepszy z najlepszych. Nie mówię że Etony to złe głośniki bo nawet nie miałem ich w ręku ale od dłuższego czasu wszystko co made in germany przestaje do mnie przemawiać i coraz częściej można spotkać się z opiniami iż to szmelc... nie trzeba daleko szukać... weźmy pod lupe koncern VW....germańcy nie widzą problemu i nadal w ich testach ich auta to bezawaryjne statki. A z doświadczenia wiem iż fiat jest w stanie przejechać więcej bezawaryjnie km niż obecny VW.

 

Jeśli chodzi o głośniki to RE ma sprawdzone produkty potwierdzone opiniami forumowiczów (użytkowników) więc jest to produkt dobry i sprawdzony. Jeśli masz wolną gotówkę i nie boisz się wtopy (chodź to mało prawdopodobne bo produkt raczej markowy) to kupuj ETONA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...