Skocz do zawartości

Skrzynie 10" na 8" oraz coś z mojego sprzętu na woofery


matt79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Troszkę sprzętu zalega mi na pólkach a w drodze eksperymentu potrzebuję innych nowych...

Więc tak zamienię jedną ze skrzyń (obydwie zamknięte na przetwornik 10") o objętości 21 litrów oraz 15,5 (jedna po Sr10D4 druga po 10W0) na skrzynie na głośnik 20cm o objętości około 8-10 litrów. Wykonane naprawdę solidnie....

 

Oraz coś z listy poniżej (wariacje łączenia oraz dopłat w obydwie strony w zależności od wartości jak najbardziej możliwe) na woofery do 2 way (będą grały z Ls29neo) najchętniej coś pokroju MP5.16 lub SP6.5.

-starty (jeszcze zza wielkiej wody) wzmacniacz Harman Kordon TC400Q - wizualnie dostateczny technicznie b.dobry.

- ADS PS 5.2 (Braun PS5) - - wizualnie dostateczny technicznie b.dobry.

- Orion Cobalt 2100 - i wizualny i techniczny co najmniej bardzo dobry,

- AA 120.2x - wizualnie dostateczny technicznie b.dobry.

- AMA 160 - nowe,

- Pro XT2 - wizualny i techniczny  bardzo dobry,

- Phase CFS 165 (a właściwie to mam Mac Audio CFX 165)

- Alpine CDA 7892r- stan wizualny dobry, techniczny dobry - czyta ok ale czasami płytę oddaje do połowy (nie rozbierałem nie naprawiałem, grało krótko w samochodzie - właściwie tylko na testach....),

- jakby kto,się uparł (to jeszcze jakis PP 2200am, jakies SS Ref 200s, class a 3.0 itd......)

Zdecydowana większość (jak nie wszystkie) klocki zakupione tu na forum. Na wszystkie pozycje (no może poza skrzyniami:) udzielam gwarancji rozruchowej. Zdjęcia dla zainteresowanych mogę wykonać i przesłać na maila.

Pozdrawiam

Matt79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...