Skocz do zawartości

Instrukcja Phase Evolution RS4


anics77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie, do czego są dwa złącza RCA opisane: LOW PASS, bo do pozostałych czterech (LOW INPUT) mam podpięte: kanał pierwszy i drugi- głośniki przednie, kanał trzeci z czwartym w mostku- subwoofer.

Dryga sprawa, w kanałach trzecim i czwartym nie podbiję basu? Bo rozumiem, że bass boost jest tylko dla kanału pierwszego i drugiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Interesuje mnie, do czego są dwa złącza RCA opisane: LOW PASS,

tez dokladnie nie wiem,byc moze wyjscie na dodatkowy wzmacniacz

 

 

 


Dryga sprawa, w kanałach trzecim i czwartym nie podbiję basu? Bo rozumiem, że bass boost jest tylko dla kanału pierwszego i drugiego?

dokladnie,choc ja z tego nie korzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


anics77, dnia 30 List 2014 - 22:33, napisał:

Interesuje mnie, do czego są dwa złącza RCA opisane: LOW PASS,
tez dokladnie nie wiem,byc moze wyjscie na dodatkowy wzmacniacz
 

To jest wyjscie na dodatkowy wzmacniacz, ktorym napedzac byc chcial suba, korzystasz wtedy z filtra dolnoprzepustowego z RS4, czyli ten drugi wzmak moze byc bez filtra zupelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Podpowie ktoś, czy ten wzmacniacz jest stabilny w 2 omach- ale w mostku?

Wolne mam tylko dwa kanały(pozostałe dwa napędzają przód w 4 omach).

Chcę kupić głośnik dwu cewkowy- są dwie wersje: 2x2 omy i 2x4 omy, i teraz nie wiem który wybrać, aby to dobrze zagrało. W ogóle będzie jakaś różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było raczej zadane z powodu braku wiedzy o podłączeniu takiego głośnika, niż chęcią mocnego młócenia.

Wzmacniacz jest stabilny w 2 omach, ale tylko w osobnych kanałach.

Trochę poczytałem, i zamówiłem głośnik 2x2 Ohm, zepnę go szeregowo i podłączę pod mostek,  wyjdzie mi tak jak mam obecnie w jedno cewkowym-  4Ohm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...