Skocz do zawartości

Pioneer AVD-W6210 - Podłączenie z radiem JVC


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem samochód z takim oto z przodu monitorem.

Mam też radio DVD KD DV 602 z poprzedniego auta które ma wyjście VIDEO na chinche.

 

Ze schowka wystaje mi kabel 30 pinowy od tego monitora, więc pewnie to do jakiejś dedykowanej stacji.

Dzisiaj po walce kilku godzinnej w końcu znalazłem w skrzynce za bezpiecznikami sterownik do tego monitora

 

I mam pytanie, czy idzie ogarnąć podłączenie przez chinche do radia JVC ?

 

Zdjęcie sterownika:

 


 

Tu gdzie idzie kabel RGB to jest przewód prosto od monitora. 

Z drugiej jest TO DISPLAY i też zakończony jest jakiś metrowy przewód wtyczką 30 pinową, domyślam się, że to do stacji pioneera.

 

Jak to podłączyć pod radio JVC, aby był obraz ?

 

Z tyłu w zagłówkach mam jeszcze 2 monitory SONY, ale jeszcze nie znalazłem sterowników, jak znajdę będę chciał podłączyć 3 pod 1 radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Polecam Twojej uwadze list powitalny a zwłaszcza regulamin forum...

 

...kiedy zapoznasz się z nim a mam nadzieję że nastąpi to przed napisaniem przez Ciebie następnego postu...

 

...zapoznaj się z instrukcją obsługi do tego urządzenia, którą to instrukcję producent udostępnia na swojej stronie internetowej.

 

Rozumiejąc jednak że możesz mieć problem z odnalezieniem w/w pliku w przepastnych otchłaniach internetu uczyniłem to za Ciebie:

 

http://www.pioneerelectronics.com/pio/pe/images/portal/cit_11221/83983474OwnersManualAVD-W6210.pdf

 

Polecam Twojej uwadze zwłaszcza informacje zawarte na stronach 24-31 oraz 18-20 tego manualu.

 

Pozdrawiam Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za manual.

 

Czyli, opcja numer 1 

Display output (brown)
Connects to the display unit
 
idzie do monitora tych ich przewodem pioneeroskim wielopinowym.
 
A z radia prowadzę przewód żółty VIDEO chinch do sterownika pioneera do opcji:
 
AV IN1 RCA video input (yellow)
Receives video, as from a VCR, DVD
player or other AV equipment.
 
I powinno wszystko działać.
 
A powiedzcie mi czy są takie trójniki, aby 3 monitory podłączyć na raz do jednego radia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło :)

Wszystko działa.

Tylko nie mogę ogarnąć rozszerzeń do mojego radia.

Płyty DVD śmigają ok, ale jak filmy z YT, to muszę kombinować a w manualu o tym mowy nie ma jaki bitrate itp itd.

Jak pobiorę AVI 720 czy 480p to nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...