Skocz do zawartości

Stacja Alpine 2din + jaki procesor + navi


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grzebię i grzebię i nie moge wygrzebać, ani na forum, ani w googlach. Może ktoś miał do czynienia z takim pomysłem/zestawem.

 

Stacja multimediala 2din np IVA-W205, IVA-W505, ze wskazaniem na ten drugi model, do tego procesor. I tu właśnie pytanie, o ile widzę, wszędzie na lewo i prawo napisane, że radio kompatybilne z prockami, jest opisany też w instrukcji cośtam z H700/H701, natomiast jedyny konkret jaki znalazłem, to obsługa pełnego sterowania procem H100.

Zasadniczo chodzi mi o to, czy mając radio dajmy na to W505 i do tego H701, czy RUX będzie wymagany, czy mogę wszystkie niezbędne funkcje ustawić z samego radia? Jeśli nie, to ewentualnie w jaki inny sposób to zrobić? Bo montować radio 2din + RUX to już trochę za dużo...

 

O navi wspomniałem z tego powodu, że przydaje się mi, a w W205/W505 można włożyć do radia, do stacji dokującej navi i będzie działać, a taką powiedzmy, że dysponowałbym w razie potrzeby.

Pozostałe stacje są niestety poza moim zasięgiem, więc rozważam te 2 w/w opcje, ewentualnie coś podobnego, ze stacją dokującą do B200, na których hulać będzie H701 bez RUXa...

 

Do tego wszystkiego, jak by jeszcze dało się podłączyć moduł DAB+ to by było już w ogóle bajecznie ;) Widzę moduł do HD radio, ale obawiam się, że to nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na forum kolega gazownik ma stację Alpine 205 z procesorem h701, zestaw śmiga bez RUX-a.

http://www.alpine.com.au/files/current_owners_manuals/OM%20IVA-W502E.pdf w instrukcji radia jest cały rozdział poświęcony tematyce sterowania procesorem (str. 40-EN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o 205 a instrukcję podajesz do 502 :P

W instrukcji o 505 też widziałem wzmiankę o H700 i na jej przykładzie jest konfiguracja opisana w czymstam, ale z kolei na zagranicznych forach o oczy mi się obiło, że z czymś tam jest problem i bez ruxa się nie da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ktoś, kto konkretnie przerabiał temat może się wypowiedzieć o szczegółach.

Być może są funkcje, które nie dają się wysterować z poziomu stacji multim.

Ja przerabiałem temat z H600 i radiami 1din. Z 700/701 nie miałem do czynienia.

Z tą instrukcją Masz rację, moje niedopatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W505R steruje bezpośrednio z prockiem H100, możesz ustawić wszystko co przewidział producent.

W połączeniu z prockiem H800 działa tylko: sterowanie glośnością, sterowanie subem, opcja defeat, przywołanie 6 memorek wcześniej ustawionych.

Jeśli chcesz zrobić jakies zaawansowane ustawienia typ zmiana cięcia lub korekcje czasu, niestety musisz użyc albo kompa albo Ruxa.

Z H700/701 nie testowałem i nie wiem jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Własnie przede wszystkim chodzi mi o 700/701, cena bez RUXa zbliżona do H100, po zmianie auta możliwe, że z czasem będę chciał spróbować 3-way, poza tym, patrząc na opinie na forum to H700/H701 jest lepszym rozwiązaniem pod względem jakości dźwięku od H100...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...