Skocz do zawartości

Helix P10 Precision skrzynia BR


zarza21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

1. Głośnik: Helix P10 Precision
2. Parametry głośnika: http://www.helixhifi.com/products/documents/Precision_P10-MAN.pdf
3. Rodzaj słuchanej muzyki: house ,rap
4. Grubość materiału z jakiego będzie wykonana skrzynia: 18mm mdf 
6. Bass reflex: posiadam br 9 cm średnica zewnętrzna i 27 cm długość całkowita (więcej info w załączniku)
6. Model auta: mazda 3 

 

Mam prośbę o pomoc w zaprojektowaniu skrzyni z portem br.  

W obecnej chwili helix gra w closed 15 litrów, ale chce coś zmienić ,dać mu więcej przestrzeni i lepsze zejście.

Miałem go wcześniej w skrzyni br, ale nie grał ,tylko dudnił coś strasznego (skrzynie i br wyliczałem sam stąd efekt)

Nie wymagam cudów tylko proszę o pomoc w obliczeniu do jakiego litrażu skrzyni mogę włożyć ten br ewentualnie go skrócić, aby helix zagrał jak należy. Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. 

 

Z góry bardzo dziękuję

 

 

post-8065-0-18723700-1416543747_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wymiary skrzyni closed to wys 34 ,szer 34 ,głębokość 34 i 22. Według kalkulatora na stronce od rockforda to 22,5 litra ,zapomniałem ,że przekładałem go do trochę większej poprzednia miała 15. 

Wzmacniacz to Genesis Profile 4 Ultra w mostku leci helix i na przodzie Focal 165kr2

Gra fajnie, ale chce coś zmienić ,dlatego włożę go do br. 

Chciałem A4 ,ale rynek audio w uk jest bardzo ograniczony w porównaniu z polską, więc padło na Genesis-a. 

Jak już mowa o zmianie to teraz padnie na A4 jak będę wymieniał.  :rotfl:

 

Wymiary skrzyni pod br Wys. 40 szer. 40 głębokość 27 i 37 to jakieś 37.5 litra minus kosz i br ,netto powinno być koło 32 ,dobrze myślę i czy tak będzie okej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadek bedzie dosc gwaltowny, ale z tym glosnikiem w br nie ma sensu czekac czegos innego.

 

Linia niebieska - br 34L@37Hz, pomaranczowa - closed 27 L.

 

http://s019.radikal.ru/i629/1502/82/ed5261f9edd1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki problem kupić u sprawdzonego sprzedawcy w pl?

Paka do 30 kg kurierem w 3 dni to 90zl.

Tragedi nie ma.

Wysyłam tak od lat...nic nie zginęło/nic się nie uszkodziło. Kup w pl i wyślij do uk.

 

P.s. 20f za 30kg...to w uk drożej wyjdzie kurier (uk-uk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...