Skocz do zawartości

Jakie kable pod magnat rx mono


Morfojs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie musisz ogarnąć to mruganie, znaleźć przyczynę, jak grasz dużo poniżej pełnego wysterowania a problem nadal występuje to raczej nie powinien być clip. Ja szukał bym w przewodach na początek. Sprawdź jak siada napięcie na wzmaku i się pochwal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerując się tabelką z FAQ by Nazara dla prądu 80A i długości przewodu 5 metrów z uwzględnieniem spadku 0.5V na przewodach PLUS i MINUS z aku minimalny przekrój to 35mm miedzi, fakt że przekroje trochę zawyżone ale też nie ma co moim zdaniem oszczędzać między 25 a 35 bo różnica w cenie znikoma a jak by kolega chciał wrzucić większy piec to będzie specjalnie kable wymieniał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kabli na 35mm nic nie dała,aku też wymieniony na roczny 72A spadki takie same nawet do 11,8v. Z tego co wyczytałem mam altek 80A w fordzie probe 2.0 w wersji 2.5 jest 90A przeszukałem fora i nigdzie wiekszego nie mogę znaleść. Czy wymiana na taki cos da?  Chciałem jeszcze zrobić big3 ale nie mam dojscia do altka jest montowany od dołu a nie mam kanału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problemów ciąg dalszy... Zrobiłem big3 i niby pomogło napięcie nie spadało poniżej 13,5v ale do czasu po może 15 min grania spadki są do 12,5. Następny dzień prób to samo wszystko ładnie pięknie i po chwili znów większe spadki. Ktoś może wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to altek winien, wydaje mi się , że dlatego masz na początku 13,5 bo altek doładowuje lekko akus, ale po 15 min jak już troszkę z akusia pociągniesz , to altek nie jest w stanie go naładować :) , kumpel miał podobnie niby altek miał ładowanie 14,4 V ale troszkę posłuchał muzy i podobne miał zjawiska , z tym , że on pojeździł troszkę i muzy słuchał  Ciszej , a na drugi dzień nie mógł odpalic okazało się  altek nie ładował w 100% , elektronik jakis mu wymienił i smiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...