Skocz do zawartości

pomoc w kupieniu zestawu car audio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym abyście pomogli mi wybrać skrzynie i wzmacniacz pod to, zależy mi na miękkim basie jak i na pierdo******* :D Mam do wydania 700zł. Oglądam już chyba aukcje od tygodnia i znalazłem głośnik cadence cw126-d2, ale nie ma o nim żadnych opinii więc stwierdziłem że to szmelc, ale to do was pytanie czy opłaca się brać towar z niższej pułki czy kupic firmowy a słabszy. Ja teoretycznie prawie wgl nie ogarniam tematu. Pomożcie mi coś wybrać. Z góry pozdrawiam i dziękuje:) Aha i może byc wszystko oddzielnie, w sensie że głośnik zabudowa i wzmacniacz, jak i kompletne czy tez aktywne. Ważne by dobrze grało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznajmiam iż przeczytałem i szukałem, lecz jak są jakieś odpowiedzi to są stare, a producenci w dalszym ciągu produkują głośniki wzmacniacze, wiec pomyślałem że wy się na tym lepiej znacie, i oczekiwałem pomocy z waszej strony no ale ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.strefacaraudio.pl/topic/32498-cadence-cw126-d2-co-to-za-głośnik/ . Jedynie na waszym forum pisali o głośniku cadence


 

 


powalla, dnia 15 List 2014 - 15:37, napisał:
Dobra czyli dawaj 3 swoje zestawy lub 3 głośniki i 3 wzmacniacze o jakich przeczytałeś na forum i Cię zainteresowały , a my się ustosunkujemy do Twoich propozycji.
Kolego Laguna nie czytałeś nic i z tego co widzę to nadal nie czytasz...

 

Podałem 1 wzmacniacz, który proponował mi jeden z forumowiczów. Doszedłem do tego forum gdyż jestem początkujący i oczekiwałem pomocy. Nie znam się na tym dlatego nie chciałem sie ośmieszać  i nie podawałem nic więcej. Podałem 3 głośniki które mnie zainteresowały choć i tak gó***  wiem na co patrzeć. Chciałbym podpowiedzi a nie krytyki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna,co z ta dzisiejsza mlodzieza sie dzieje.Zero wysilku,wszystko podac na srebrnej tacy.A jak nie to strzeli focha ,obrazi sie na wszystko i wszystkich,a w najgorszym wypadku jeszcze powyzywa innych.Do tej pory siedze na forum i czytam.Wez sie chlopie do czytania forum ze zrozumieniem,polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to inaczej, jak ten wzmacniacz Phoenix Gold XS2500  poradzi sobie z tym głośnikiem http://allegro.pl/cadence-cw126-d2-600rms-new-2014-mega-promocja-i4765414311.html  Cadence CW126-D2. Czy lepiej może  http://allegro.pl/hertz-es300-350w-rms-4ohm-300mm-tanio-i4798195732.html Hertz ES300. Czy macie może jakąś swoją własna wizje? Myśle że macie w cholere więcej doświadczenie ode mnie i moglibyście sie nim podzielić. Nie oczekuje że będziecie tracić swój cenny czas na to aby mi szukac aukcji czy hus wie czego, no ale możecie jakiś wzmak czy tez głośnik zaproponować ale to od was zależy czy chcecie pomoc. Jeśli coś źle napisałem to przepraszam

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Hertz raczej jest lepszy od tego Cadence , ale tej sztuki to bym nie kupił. (Chociaż nie słuchałem/nie widziałem tego Cadence)

 

Znajdź sobie temat w którym masz polecane wzmaczniacze/suby/zestawy przednie do jakiejś kwoty i będziesz wiedział w jakich modelach szukać...

Edytowane przez luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym głośnikiem to mnie skołowaliście:D Ale co do wzmacniacza to ten Sony Xm-n1004 http://allegro.pl/sony-xm-n1004-wzmacniacz-4-kanaly-max-1000w-nowosc-i4768232609.html SONY XM-N1004  sobie poradzi choćby z tym głośnikiem cadence cw126-d2 albo z tym pionnerem ts-w306dvc? http://allegro.pl/pioneer-ts-w306dvc-i4785481416.html  Pioneer TS-W306DVC 

 

 

Radzę przestudiować regulamin!

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci, bo wiem jak młodych się traktuje - sam byłem w takiej sytuacji i jak ktoś Cię zgnoi na początku to potem człowiek boi się cokolwiek napisać żeby znowu nie dostać....wiem też że młodzi chcą się pokazać, napisać coś i chcą być dostrzeżeni, a czytając forum czasami można się pogubić..sam też tak miałem.......

700z to nie dużo, ale można coś wymyśleć.... polecam bo tanio można kupić za tę cenę radio PIONEER deh 6800mp - ja kupiłem ostatnio za 130z z przesyłką

głośniki na przód proponuję powerbass s6c - nie jest to hit, ale ...na początek - cena coś koło 200z ( chyba )

wzmacniacz hmm na przednie głośniki kenwood kac ps 100 ( 80-150 zł ), kac 626 ( podobna kwota ), lub jeden 846 ( do 200zl)  i na przednie głośniki i na suba  - na początek starczy 

sub soling cp 123  - można tanio wyrwać

do tego maty lub taśma dekarska 100zł, jakieś kable,  ...no może 100-200 przekroczysz - chyba że będziesz szukał okazji ( jak ja kiedyś ).....

 

i będzie to grało - nawet ładnie- na początek przygody będziesz zadowolony, z czasem będziesz szukał czegoś więcej- napisałem Ci to ze swojego doświadczenia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napiszę Ci, bo wiem jak młodych się traktuje - sam byłem w takiej sytuacji i jak ktoś Cię zgnoi na początku to potem człowiek boi się cokolwiek napisać żeby znowu nie dostać....wiem też że młodzi chcą się pokazać, napisać coś i chcą być dostrzeżeni, a czytając forum czasami można się pogubić..sam też tak miałem.......

700z to nie dużo, ale można coś wymyśleć.... polecam bo tanio można kupić za tę cenę radio PIONEER deh 6800mp - ja kupiłem ostatnio za 130z z przesyłką

głośniki na przód proponuję powerbass s6c - nie jest to hit, ale ...na początek - cena coś koło 200z ( chyba )

wzmacniacz hmm na przednie głośniki kenwood kac ps 100 ( 80-150 zł ), kac 626 ( podobna kwota ), lub jeden 846 ( do 200zl) i na przednie głośniki i na suba - na początek starczy

sub soling cp 123 - można tanio wyrwać

do tego maty lub taśma dekarska 100zł, jakieś kable, ...no może 100-200 przekroczysz - chyba że będziesz szukał okazji ( jak ja kiedyś ).....



i będzie to grało - nawet ładnie- na początek przygody będziesz zadowolony, z czasem będziesz szukał czegoś więcej- napisałem Ci to ze swojego doświadczenia.....

 

z całym szacunkiem ale to przepis na "ciche" granie a tu ma być głownie bas... wiec nacisk jest na skrzynie i wzmak,  przód przodem ale ciśnienie na pierwszym planie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karuzel506

jak tylko bass to za 700z da się coś już kupić.....ja testowałem tylko ps 100  ( 240RMS ), KAC -728S ( 300W), carpower hpb 1502, sony xm 10020, i skrzynie solinga, RE oraz powerbassa i myślę że w tej kwocie z tego co ja testowałem to coś można wybrać - na początek bynajmniej.... podaj lepszy przepis jak masz doświadczenie ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 700zl impulse sd 500 plus np hifon txi 12,

re sr 12 plus signat ram 3 mark dwa, spokojnie w tym budżecie da rade wyrwać te klocki a godne uwagi :)

 

ma troszkę basic a nie pitu pitu :P

 

to tez post do panów którzy ciągle polecają jeden i ten sam sub , ciągle re 10s4, posłuchajcie innych lepszych a może zmienicie zdanie ze istnieje coś lepszego w podobnej kasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...