Skocz do zawartości

Ford Mondeo MK4 - Wodzu


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak też właśnie muszę zrobić. Czytałem że położyłeś tylko jedną warstwę maty nie wiem czy to trochę nie za mało. Dodam jeszcze że spora różnica w basie zrobiła mi się po zaślepieniu otworów montażowych aluminium 3mm no ale przy DD 15" chyba na brak basu nie narzekasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak..... przy tym subie nie ma możliwości zapomnieć o basie. Ale z woferów chce uzyskać wyższe tony niż bas. Także spokojnie starczy mi jedna warstwa. po za tym otwory technologiczne w fordzie są dość duże ale tam dałem płaskowniki co widać na fotkach. A to już sporo. Gdybym miał robić  wszystko krok po kroku i zamieszczać wszystkie  fotki jakie zrobiłem to troszkę by się tego nazbierało. Zrobiłem  fotki najbardziej istotnych rzeczy - tak mi się wydaje, ale  jak widać  po paru postach wyżej prace  trwają nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cieszy mnie to ze się podoba.  

Szykują się zmiany. Nie wiem czy na ten rok (finanse pozwolą czy nie) ale najprawdopodobniej będzie 2x12 z DD i może coś z serii M4 ale zobaczymy. Uda się skołować, to M3 będzie na sprzedaż.

 

jak bardzo zmieni się dzwięk jeśli zestaw  odseparowany helon dam w małą skrzynkę do tylu kolo suba ? (dzwiek bedzie w bagaju a nie na mnie) Chodzi o to ze  na diagnostyce  po podlaczeniu kompa wyskakuja mi bledy (komunikacja audio) - brak ori glosnikow a podpiete helony ze wzmaka i musze  spowrotem dac oryginaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno idzie. ale czy jest sens zabawy ? chodzi o to ze  gdy powiedzmy bedzie zmiana auta to by w dzien wszystko zdemontowac i powkladac oryginal. nie chce  zbytnio ingerowac w oprogramowanie auta czy tez  robic  jakiekolwiek modyfikacje  ktore  potem moga byc uciązliwe.

 

Dlatego tez zadalem pytanie  jak bardzo zmieni sie dzwiek jesli zestawy odseparowane  poleca  do bagaja w odrebna skrzyneczke.... 

terra z fanaticaudio jest podonie zrobiona ale w drzwiach tez ma  glosniki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej,

Kupiłem takie autko i mam własnie to samo NAVI i nie wiem cyz jest tam gdzies wyjście na wzmacniacz? Jak sluchasz muzyki na codzien z ALPINE? Mi bardzo wygodnie jest z multfunkcyjna kierownicą i dotykowym ekranem, ale może da się to obejśc i podłączyć wzmacniacz do tego radia, albo sterowac innym radiem za pośrednictwem AUX'a? Możesz coś więcej napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bawilem sie tym - i przyznam nawet Hollywood nie daje rady a  po zamontowaniu nawet najgorszych glosnikow i podpieciu je  pod wzmak pala sie jak zapalki - dlatego odradzam stosowanie takich adapterkow czy jak to tam sie zwie. na chwile obecna bedzie  oryginalna instalacja czyli radyjko fordowskie  i ori glosniki. No i odrebna  instalka dla suba wzmaka  i reszty. niestety w drzwiach nie bedzie miejsca  na  glosniki  dlatego tez pytalem. Chyba pokusze sie  na   ten plenerek i al glosniki beda  w bagaju. narazie jeszcze nie wiem a po za tym nie mam czasu na dlubanie - problemy codzienne..... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Silent coat  sprawuja sie  b.dobrze 

A czy postepy w instalce  - tak beda.

A jakie  to narazie tajemnica. Jak skończe to dam pare fotek. 

Napewno bedzie to nowa instalka na nowych komponentach. Po krotce powiem  ze dd 9515 zastapia 2x30cm i M3A zastapi cos innego...... :)

 

W niedlugim czasie ukoncze instalacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak - zrobilem brazylijska mode czy z drzwi glosniki poszly w skrzynke i do bagażnika. Szok - suby tak mocne ze w kabinie nic nie slychac a  po podkreceniu i prawie  maksymalnym wyciszeniu subow dzwiek ktory dobiegal od tej skrzynki  byl slaby bardzo zly ze tak powiem  a i akustyka  zła. dlatego tez glosniki wedruja spowrotem do drzwi. I tak bedzie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...