Skocz do zawartości

Kicker s10l7 lub Vibe black air ll 12"


karkas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem kiedys mono boxa II i pedzil u mnie chwile S12L7 ale to nie bylo dobrym polaczeniem. Piec bardzo byl pazerny na volty  Testowany rowniez byl u kumpla w aucie pod vibami  o ktorych pisalem wyzej i bylo to samo  a litrazowo byly dobrze zaaplikowane wg manuala. Niestety brzmieniowo juz nie byl o to. Ale jak mowiles kazdy ma swojego ulubienca wiec czekamy na odpowiedz zalozyciela tematu co ma za mono:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przypominam, że fabryka wypuszczała Space12 Active (w skrzyni SQ) na piecu Mono Box II który podaje przy 2r jakieś 600RMS i zestaw ogarniał temat bardzo fajnie. Producent wymaga min. 500RMS ale to troszkę mało, przy dobrych 600-700 zadowoli większość zainteresowanych. I przypominam, że jak przetwornik ma cewkę na 1000rms to nie oznacza, że trzeba mu tyle podawać.

 

Cholera znow bedzie ze atak... To co vibe robił w tych karukaturalnych konstrukcjach z zatykanymi portami to peying nawet by nie wpadl ze mozna tak bezsensownie dobrac suba do pieca, zrobic to w skrzynce za małej, zestrojonej jak JBL za 300zł o zupełnie niezrozumiałych załozeniach... A ta cewka przez chwile potrafi przyjac i 2.5kw i pierdnac wynik ,Achim to udowadniał kilka lat temu choć podawanie mu 500w...takich ryzykownych posunieć chyba nawet magniot w swoich konstrukcjach nie podejmował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No to podajcie jakieś propozycje używanego wzmaka

Jak nie masz pieca jeszcze zadnego to powiedz jaki przedzial cenowy masz na niego preznaczony bo z tym roznie bywa  zeby sie ktorys z nas nie zagalopowal w propozycjach:)

 

I Mastek pozamiatal viby:) heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zeby nie było, to sa fajne suby ale nawet producent chyba nie miał o tym pojecia... No jak mozna 2x space 15' zapakować w bude jak w magnacie plus sexi plexi gdzie w 20 min wykrecasz suba łądujesz w ten sam litraż jedna z tych sztuk , stroisz jak u białych i masz terror i jak na 15 wcale nie tak wielkiego muła jak mozna by sie spodziewać... Gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak kwota śmieszna to dawać coś sensownego w ludzkich pieniądzach(czyt. Na które stać ucznia). :D

Spisać to pod jakie dwa kanaly( tzn. Cewka na kanał) o lipą jedzie trochę nie? ;) no niby sinuslive a-1500v2 mogę miec za 600 zł ale opinie liche o nim.

 

Dzięki za uświadomienie jakie to cewka wgl ma, raz to w rękach miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak wsiedliście na tego viba. Ja mam 10' w closed i nie jest to jakiś tam muł. Dostawał w mostku około 350rms i też potrafił w golfie 3 zatrząś. Może to nie są jakieś wybornie szybkie suby ale na pewno nie zamulacze i potrafią robotę zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego SLA... Opinie sa czesto wydawane przez tych ktorzy nigdy nie mieli pieca w reku, nie miałem akurat SLA ale miałem 3000 , kupowałem go  z przekonaniem ze bedzie masakra ale cena była kuszaca... Dziś wiem jakie brednie potrafia powielać ludzie... TO tak jak z LPG, psuje silniki tylko tym ktorzy go nie maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...