Skocz do zawartości

opinie na temat TUBA AKTYWNA JBL BTX 250


kuba290
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiłem się ale ktoś usunął mój temat, to jest mój drugi temat już :) Co masz na myśli że do e39 ? Wywale oryginalne radyjko i mam zamiar włożyć tam Sony 4x55w. 

 

Marine_4000 co masz na myśli adekwatnie do ceny ? jestem zielony w temacie audio więc nie wiem o co chodzi hehe :P 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to ma znaczyć wgl nie rozumiem tego co piszecie... Nie wiem kto tu pokazuje brak wyrozumiałości ja czy wy wypominając szczegóły. Bmw+tuba=klasyk co to ma znaczyć masz jakiś problem z Bmw ? Co za bezsensowne wypowiedzi. W temacie jest czytelenie napisane Opinie na temat tuby JBL BTX 250 a nie co sądzicie o mnie i samochodzie BMW ! Tylko Polacy tak potrafią.. brak słów.


Ja problemu nie robię tylko ludzie tutaj się wypowiadający. Nonsens ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a wiesz jakie mam BMW ? widziałeś je ? 535i mówi ci to coś ? to nie jest e36 w gazie tylko e39 piękne w mpakiecie jest fanatykiem tej marki zapraszam na forum bmw-klub polska :) Stereotypy kolego stereotypy jeśli wiesz o czym mówie. Nie jestem ze wsi ale to ty jesteś teraz burakiem obrażając tereny rolnicze i gospodarcze które wspomagają naszą gospodarkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym problemem jest to, że nie raczyles przeczytać kilku postów, tematów, listu powitalnego. Zapewne znalazłbys niebezdposrednia ale odpowiedź na swoje pytanie.

 

300zl to jest wystarczajaca kwota na zakup niskotonowego pudła.

 

I dowiedział byś się tam dlaczego tuba jest peee.

 

I zapewne nie zalozylbys takiego tematu.

 

Nikt nie ma si do Twojego auta, tuby czy tymbardziej do Ciebie. Chodzi o to, że takich pytań które zadałeś czyli BMW + tuba jest tu mnóstwo i z obserwacji widać że nie chodzi o to żeby ładnie to zgrać żeby kopalo tylko ma napie...

 

Tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu uparles się na tą "tube" . Chociaż to do nie jest tuba tylko obudowa na głośnik niskotonowy w kształcie walca - tak na marginesie

a w temacie twoim auto masz super naprawdę ale nie zepsuj super auta tandetnym nagłośnieniem . Poczytaj w dziale wasze instalacje tam jest kilka e39 fajnie zrobionych . I nie kupuj tej "tuby"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umawiając się że tuba to obudowa w kształcie walca, a nie instrument muzyczny to i owszem -  są konstrukcje do samochodów i to nawet nieźle ponoć grające, np tuby Bazooka. Inna sprawa że to nie jest typowa obudowa bass reflex tyle że w kształcie walca, ale obudowa labiryntowa, czyli linia transmisyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...