wojtek0995 Posted November 3, 2014 Share Posted November 3, 2014 Witam, chętnie przygarne jakiegoś grajka do 300złWymagania:-obsługa IPod-CD niewymagane-korektor parametryczny (3 częstotliwości) -2 wyjścia RCAnajlepiej Gdańsk i okolice. ;) Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.