Skocz do zawartości

JVC KD SH1000 - pytania do użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Panowie, nosze się z zamiarem zakupu tegoż radyjka i nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi  na moje pytanie, instrukcja radia jest niejednoznaczna wiec nie zostaje mi nic innego jak zapytać o 2 kwestie użytkowników radia, mianowicie interesuje mnie:

 

1. Czy zadziała na nim pendrive 16 gb? Na opineo.pl ktoś pisał, że działa nawet zewnętrzny dysk, ale czy oby na pewno tak jest skoro na sd jest ograniczenie (wg. instrukcji)?

2. Jak wygląda opcja przeszukiwania folderów? jest wogóle takowa, jeśli jest to w jaki sposób wygląda? Nie ukrywam, że ta funkcja to dla mnie absolutny must have w dobrym radiu bo nie wyobrażam sobie szukania utworu metodą next, next w katalogu zawierającym 100 mp3. Opisze ktoś jak to jest?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze pytanie Ci nie odpowiem bo nie mam takiego "dużego" pendrive'a. A co do przegladania folderów to nie wygląda to fajnie w tym modelu. Trzeba wejsc w menu-> mode->list i dopiero wyświetla się lista plików. Mieszczą się 3 na wyświetlaczu a przewiniecie n kolejne 3 to czekanie ok 1 sek. Nie jest to płynne przejście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezbyt ciekawe i dopracowane rozwiązanie, spodziewałem się, że lepiej to jakoś rozwiązane - czyli nie ma możliwości szybkiego przelecenia z piosenki abby na leżącą 50 utworów dalej piosenkę zenka martyniuka? Trzeba pewnie przewijać cierpliwie po 3 i czekać tak?

Bo w wiekszości radii jest tak, że po przewinięciu trzeba odczekać ok. 1-2 aż wczyta nazwę pliku na któy przewinęliśm i to raczej normalne, ale bez problemu można przekręcić regulatorem na sam koniec folderu do ostatniego pliku, tu rozumiem, że tak się nie da, zgadza się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jeszcze jedną prośbę do posiadaczy radia o ile mają taką możliwość, mianowicie czy mógłyktoś posiadajacy pilot rm rk50 albo 52 wyglądający w każdym razie tak jak na poniższym obrazku, sprawdzić czy pilot współpracuje z radiem? Niby jest uniwersalny do wszystkich radii jvc ale wolę się upewnić niźli potem się zdziwić. Będe wdzięczny.

 

http://www.coda.ru/image/rm-rk52.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...