Skocz do zawartości

Kicker Solo Baric S12A


mayer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Miałem nie sprzedawać nigdy, przenigdy, aczkolwiek pewne rzeczy się zmieniają...

Więc na sprzedaż idzie znakomity przetwornik starszej daty, gdzie pewne rzeczy były robione jeszcze w kraju pochodzenia i poza tak zwanym kryzysem. Głośnik posiada ręcznie szyte zawieszenie. Jego stan techniczny jak i wizualny określam jako IDEALNY, niemal z półki sklepowej. Naprawdę szanowany. Grał do czasu zmiany koncepcji. Później leżakował w ciepełku. Obecnie jeździ ze mną od tygodnia w aucie =)

Posiada piankowe zawieszenie, dzięki czemu mimo dużej mocy, można go stosunkowo łatwo napędzić. Jednak przy lepszym i mocniejszym piecu pokazuje potencjał możliwości. Stare dobre hamerykańskie grajdolenie z odpowiednim zejściem i przytupem.

Mam do niego oryginalny karton i jakiś papier z pomiarami (chętnie udostepnię bo były takie tematy, nawet na elce, ale to PW).

MOC: 600 W RMS
Impedancja: 4 Ohm, jedna cewka

 

Wystawiam pierwiej tutej, może znajdzie dobrego nabywcę...

 

CENA: 525 PLN + wysylka

 

GALERIA: http://www.aukcjoner.pl/gallery/018319812-1.html#I1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostateczna cena za Kickera + skrzynka: 450 z wliczoną wysyłką...

Dochodzi wzmacniacz Steg K2.02.

Dobrze znany piecyk, także opis chyba zbędny. Parametry, pomiary z ampperformance.de dostępne w sieci.

Jestem jego drugim właścicielem. Zasilał przód. Stan oceniam na bardzo dobry. Sprzęt jak to u mnie szanowany... jest oryginalna plomba, więc sprzęt niegrzebany, pewny. Przez ponad dwa lata nie było z nim problemu...

Fotki są w dziale Wasze instalacje, w mojej instalce. Jak ktoś jest zainteresowany mogę jakieś lepszejsze zrobić.

Aktualnie jeździ w zabudowie, od niedawna z "braku laku" zasila suba w mostku.

Cena za Stega >>> 819 z wliczoną wysyłką.

Moda proszę o zmiane tematu na  Kicker Solo Baric S12A // Steg K2.02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...