Skocz do zawartości

Golf IV Granie w Klekocie :)


pantol89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Poszukuje innoparts ale raz tylko ja widzialem i uciekla mi z przed nosa :(

Dolną sobie odpuść- to tylko ozdoba.

 

Oj chyba zdaje egzamin bo w ostatnim setupie przy zywszym starcie potrafil myszkowac. Druga opcja to przez przesuwajace sie opony na felgach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przerabiałem temat dolnej rozpórki,  poza świadomością, że ją mam i paru punktom więcej za lans :D  - nie było żadnych efektów, no bo jakim cudem miały by być?

Spójrz na zdjęcie i wytłumacz mi-  jak kawałek płaskowniczka  ma usztywnić sztywne sanki które są wykonane z jednego solidnego kawałka stali?

post-14269-0-21094100-1443119597_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpurki dolnej sa dwa rodzaje. W tej chwili wpada arl na chipie 192km 400nm. Docelowo bedzie 240-270 kunia ale na turbo musze uzbierac;) opony to schit nankang 205/40 przez dwa dni zrobily pol obrotu na feldze.

Bardziej chodzi o mozliwosc przesuniecia sie wahacza. Drugi rodzaj to uniemozliwia bo jest mocowany do tych srub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


opony to schit nankang 205/40 przez dwa dni zrobily pol obrotu na feldze.
kolega opowiadal mi o takim przypadku. kup specjalna paste do sportu do zakladania opon!

pomoglo ;)

jak chcesz to zadzwonie do kolegi i dowiem sie co to dokladnie za pasta byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ASZ`a zrobionego na 237koni i 477Nm... i nikt nie chciał ze mną tym jeździć :) raz, że taczka była na 18`kach, dwa to efekt przyspieszenia był masakryczny :)
Tu masz linka do galerii, jakby Cię to interesowało: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.464377150247205.109799.348076501877271&type=3

 

Co do opon, miałem Nexen`y... na mokrym tragedia, Ty skręcasz auto jedzie prosto, natomiast na suchym trzymały bardzo dobrze, samochód nie myszkował. Zawieche miałem najpierw gwint KW v2, potem sprężyny Eibach z amorami Monroe i było... lepiej, bardziej komfortowo, a KW chyba były też już mocno zużyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ASZ`a zrobionego na 237koni i 477Nm... i nikt nie chciał ze mną tym jeździć raz, że taczka była na 18`kach, dwa to efekt przyspieszenia był masakryczny

Tu masz linka do galerii, jakby Cię to interesowało: https://www.facebook...01877271&type=3

 

Co to za turbo? Gtb? Ladniutki ten golfik :) poczekamy i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mały up :) Jako że mam dośc już jazdy bez muzyki, nadszedł czas by ponownie zamontować sprzęcik. Zaszły małe zmiany : Radio: Alpine w520R + optical do tego H700, na przodzie bez zmian swans + iridium, Natomiast zasilanie całe zmienione tweet i średni zasilane z dwóch pro 3.2 a woofery i sub z dubletu pro 7.2. Na subie jedna szt. RF HE2 10 calowego sub zamontowany w boczu. Do bagaja poszedl drugi kwasiak schowany za subem. Narazie przymiarki i zabudowa.

post-3480-0-87353600-1464464422_thumb.jpg

post-3480-0-73858300-1464464445_thumb.jpg

post-3480-0-20560500-1464464575_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...