Skocz do zawartości

zabudowa we fiacie seicento


grubbass88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie chce zrobić zabudowę na cały tył auta tylnia kanapa wyjeżdza doradzcie mi jaka byłaby najlepsza konfiguracja ile wooferów jaka marka jaki rozmiar jakie aku i jaki wzmak?nie bd to auto na zawody tylko do mocnego grania na codzień myślałem żeby wsadzić 2 aku kinetik albo hollywood wzmak max do 1.5 kw i jakaś konkretna 30 albo 38 w szczelinie muzuka wiadomo czarnuszki i dubstep może coś z re audio?kasa na to to ok 10tyś kable wzmak radi głośnik przó aku pod maskę wzmak na pzrzód skrzynia subwoofer skrzynia wzmak proszę doradzcie mi z góry dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy mnie rozwalają zawsze... Jak można doradzić całe audio ? Moim zdaniem żeby zacząć bawić się w te klocki trzeba mieć chociaż pomysł na to co chce się osiągnąć, a nie może tak ,a może siak... Do SC żeby tylko konkretnie grało nie trzeba wywalać kanapy. Jedna 12" (a nawet 2 x 15") mieszczą się swobodnie do bagażnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prejrzyj temat w wasze instalacje i pokaz o ktory Ci chodzi Michał...

 

Masz miejsca na 9x10' na 2x 15, na 4x12'...

 

Mistrzu tylko odłóz MINIMUM 10tys bo inaczej nie masz po co zaczynać  

 

Maciek... Moze byś wrócił do zywych?  SMS Karola zmotywował ? :P

 

Darek, no na 2x 15 nie ma tam zupelnie miejsca... Bez przesady :P

 

 aco lepsze 1x30 jakiś re audio czy 2x30cm np powerbass zestaw ma być da mnie nie na zawody zasilanie bd osobno w aucie 2 aku żelowe grube kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat też jestem w trakcie budowy 2 x 12" w CC i projekt utkną w martwym punkcie... Jak bym miał Ci coś polecić : 1 x 12" i masz dobrze grające audio. Głośnik jakiś hertz , albo Re. Mam fajną zabudowę do bagażnika pod 1 x 12" jak byś był zainteresowany. Zabudowa co prawda z CC ale SC jest prawie takie same.

 

@ mastah22 :

 

2 x 15" w bagażniku CC :

 

post-682-0-54400300-1413906235_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi pokazywać zdjec bo dobrze znam Twoje poczynania... Ale jezeli chcialeś zablysnąć to nie wyszło Ci zupełnie, nic poza walorami estetycznymi tu nie pasuje... Skrzynie maja mniej niz zalecany litraz dla 12'  plus ten nieszczesny przekroj BR... 2x 100mm stosuje sie dla 10'...  Ratuje Cie tylko to ze to były nie wyamgajace MAx'y i robily tyle bydła ze nie zdazyles chyba sprawdzić jak swiszczy tunel i o ile lepiej bylo by w optymalnej litrazowo/ zestrojonej odpowiednio skrzyni na 1x chociazby tej 15' z foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...