Skocz do zawartości

Które wybrać?


Eleir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę zakupić głośniki na przód i do wyboru mam trzy opcje (może polecicie coś innego) a mianowicie :

-Alpine SXE-1750s

-Alpine SPE-17CS

-Helix Dark Blue 62.1

Przedział cenowy od 200-300zł.

Chciałbym by grały czysto, w miarę głośno i żeby był jakiś bass. (Słucham wyłącznie EDM)

 

Drugie pytanie to radio. Wymagania to AUX i USB. Max. 300zł.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w pierwszym rzędzie pisało: "NIE ZWALNIA CIĘ TO OD UŻYCIA WYSZUKIWARKI", ale oczywiście robisz jak większość, wybierasz punkty, które są korzystne dla Ciebie, reszta po co ? Temat o głośnikach do 300, a już o radiu do 300 to chyba najpopularniejsze tematy... Tylko po co szukać ? Mnie się spieszy, nie mam czasu czytać, po to jest Forum... Przecież w podwieszonych masz o składaniu zestawów dla początkujących, nie mów od czego jest Forum, bo tak z marszu nie wypada wpadać i przemeblowywać komuś mieszkanie. To kopalnia wiedzy, jak ktoś zrobi dużo ze swojej strony, ma jeszcze jakieś wątpliwości, to na pewno kamieniem nikt w niego nie rzuci, ale lenistwa tutaj nie lubi prawie każdy, więc przy niedzieli trochę posiedź i poczytaj, np. Helix to tak oklepany temat na necie, że można oczopląsu dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz takie podejscie do CA to moze w ogole sobie odpusc i jedz do 1 lepszego sklepu cos kupic i zamontuj bo i tak nie bedziesz wiedzial co tracisz jesli sie w ten temat nie zaglebisz..

 

Juz wiem jakie nerwy kazdemu sie zalaczaja jak ktos zaklada takie bezsensowne tematy, ja tez to robile ale zasiegnalem Waszych rad i poswiecilem troche czasu na forum i jestem zdruzgotany jak widze takie banalne tematy :P No ale jeszcze wiele przede mna :) (to tak przy okazji, moze do typa cos dotrze chociaz wątpliwe..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No ale zamiast podać sensowny link, to każdy piszę masło maślane. Rzeczywiście audiofile to oszołomy, które myślą, że są nie wiadomo kim. Beka.

 

A Ty zamiast wziąć się za robotę, to na co czekasz ? Na gotowca ? Link ? Masz w podwieszonych wszystko napisane, pewnie jak by Ci się chciało hrabio jeden, to i coś byś znalazł i zrozumiał, a tak, to Ty wyszedłeś na tumana i do tego lenia nie z tej ziemi. Masło maślane ktoś pisze, a Ty dalej siedź i czekaj, zrób wszystkim na złość, obraź się, idź do kąta i jak będziesz miał łaskawie życzenie, to wróć, ale tylko jak zmądrzejesz i zrozumiesz, kto tu zawinił. Piona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hrabio jeden

 

Ty wyszedłeś na tumana

idź do kąta i jak będziesz miał łaskawie życzenie, to wróć, ale tylko jak zmądrzejesz i zrozumiesz, kto tu zawinił. Piona.

Ojciec służbista że w głowie masz tak napier******?

 

To ze ktoś łamie zasady forum nie znaczy że można go obrażać. Wszystko ma swoje granice, a od karania są mody a nie Ty.

 

P. S. Wstydzę się za takich użytkowników forum jak Ty - poziom dyskusji który reprezentujesz odstrasza nie tylko nowych ale i starych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się wstydzić, bo się nie znamy, nie jesteśmy tym bardziej spokrewnieni, ani w jakiś sposób "powiązani". Napisałem adekwatnie do pretensjonalnego tonu wypowiedzi założyciela tematu. Zapewne Ty reprezentujesz dużo wyższy poziom, lubisz o "pierdołach" dywagować na 50 stron ? Skoro tak, to polityka stoi otworem przed Tobą. Ja lenia nazywam leniem, sku...na, sk...nem, złodzieja, złodziejem itd. Prosty ze mnie człowiek, ale to może i lepiej jak stos filozofów, którzy godzinami mogą rozprawiać nad wyższością Swiąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem... Ja jestem prostym człowiekiem, przepraszać nie mam zamiaru za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...