Skocz do zawartości

Budowa zestawu jakościowego....


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze coś takiego... Alpine MDR-M500 tylko to chyba cyfrowy wzmak?

Dlaczego wszyscy się jeżą jak słyszą że cyfrowy i takiego nie chcą... możecie mi wyjaśnić?

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2009-03-27, 15:39 ]

ehh ta alpinka też odpada....

Bo moce podane są przy THD 1% ...czyli to moc maxymalna....

A więc szukam dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz :) te wzmacniacze pojawiły sie niedawno :)

Wszystko OK ale na tym forum jest temat własnie o tych wzmakach że cicho grają... koleś kombinował na wszystkie sposoby, a teraz wystawił na allegro...

Jestem bardzo zainteresowany ale sie trochę obawiam....

 

[ Dodano: 2009-03-27, 17:22 ]

I jest też problem... bo te Ground Zero GZTA 2.500TX moce mają też podawane przy 14.4V i THD 1% .... a więc czy naprawde są takie mocne i godne polecenia??

 

[ Dodano: 2009-03-27, 22:15 ]

Z tego co czytam, to stabilny przy 2 omach jest tylko monoblock

Wszystkie dwu kanałowe działają tylko przy 4 omach w mostku.

Monobloki znalazłem jeszcze takie:

MAC AUDIO MPX MONO

Lub jest jeszcze jakis Magnat....

Co myslicie o nich??? szczególnie ten Mac Audio wychodzi cenowo ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do S210 ,czyli kombi zastosowałem taki mariaż:

Przód GZ GZTC 16Mk2- przyjemna nie męcząca i delikatna góra, potrafi zagrać dołem czego się nie spodziewałem (Super głośniki jak za 350zl) Chciałem zmienić na Elementy ale cieszę sie ,że tego nie zrobiłem.

Tył Eton PRX 130 - Dołu brak ,ale to akurat było oczywiste, jest bardzo ,bardzo delikatne, naturalne brzmienie ,szukałem nie wybijającego tyłu . Bardzo mi odpowiadają jako uzupełnienie tyłu.

Sub: RE RE12D4 spięty w 2R, w klozecie 35L netto. Dostaje 220RMS, jak dla mnie ciekawe rozwiązanie jak dla kogoś kto zamiast łomotu chce kulturalnego grania (miałem obawy ,czy nie będzie za wolny do ostrych odmian Rocka, na szczęscie bezpodstawnie), mimo że to najtańsza seria to jak dla mnie 100% satysfakcji

Wzmacniacz 5-kan Axton C608 - Daje radę z powyższymi sprzętami , nawet z GZ, co mnie nawet zaskoczyło, moją 100RMS , a wzmacniacz 50. na kanał. Odpowiada mi jego brzmienie, lekko matowe. Raczej szybko sie go nie pozbędę

Head Unit : Stacja Zenec ZE-MC 172

2xMonitory Audiovox na zagłówkach + dodatkowy DVD Audiovox w bagażniku

Maty Sinuslive ADM2s -szczerze polecam są świetne - przystępna cena , u dystrybutora można wynegocjować dobrą cenę. Mają ciekawa nowość Alubutyl, coś jak Dynamat ale znacznie tańsze

Kable głośnikowe KL1,5 1,5mm, RCA - CA08 , oprawka ,bezpiecznik - Sinuslive , w rozsądnej cenie bardzo sensowna jakość wykonania.

Kable zasilające AIV 20mm.

 

Moim zdaniem jest to bardzo fajne zestawienie do kulturalnego grania z całkiem przyzwoitym dołem.

Jest to co prawda pierwszy mój poważniejszy projekt ,pewnie jeszcze wiele nie słyszałem, ale w charakterze auta jakim jest mercedes sprawdza się wyśmienicie. Ogladanie filmu w tym zestawieniu robi wrażenie, bo testowałem na kilku osobach, zawsze kopara im opadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie

Wzmak do suba Rockforda jest Ground Zero GZTA 2.500TX, skrzynia będzie zamknięta

Jutro powinienem mieć zabudowę na przednie drzwi....

W między czasie doszło mi trochę gotówki...

A więc do mojego zestawu jakie polecacie przednie głosniki....

Najlepiej w granicach 500pln - max 700pln, ale wolałbym trzymać się 500 :)

 

Czy głośniki MOREL są godne polecenia??

DLS R6A czytałem że dosyć fajne, ale ciężko dostać w używce, a nówki 900pln

Które głośniki (modele) FOCAL, RAINBOW, Rockford są godne polecenia??

Nie wiem co wybrać bo jest tego trochę i chciałbym żebyście mi coś doradzili... coś co bedzie przyzwoicie grało... na miarę zestawu jakościowego :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Garuch, jeślii byłbyś zainteresowany, to są na sprzedaż głośniki U-Dimension Jr Comp. 6 po bardzo dobrej cenie.

Opis tutaj: http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id...=29&pid=863

 

Jakościowo wg. mnie jeśli odpowiednio zamontowane i nie w wielkich wrotach na poziomie DLS R6A, Dego PO-650.

 

Można posłuchać u mnie w aucie, a daleko z CZewy nie masz.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 500zł możesz znaleźć focal'a A1,Morela tempo6 lub cos z Rainbow'a.Wszystkie te modele są warte polecenia chodź każdy z nich na swój sposób inaczej gra.Przed zakupem warto posłuchać i wybrać coś pod swoje upodobania.R6A to bardzo dobry system lecz wymagający mocowo(wzmacniacz).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...