Skocz do zawartości

Transmiter FM


Sławek S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z racji posiadanego radia z USA zastanawiam się nad zakupem transmitera FM, ale z opcją odbierania radia i wysyłania tego sygnału do jednostki poprzez właśnie radio. W skrócie żeby odbierać nasze stacje radiowe na radiu z USA ( nieparzyste częstotliwości po przecinku ).

Jakości tego sygnału nie wymagam, bo radia słucham sporadycznie ( jakieś dwa lata w ogóle obywałem się bez odbioru radia ) i przede wszystkim jakieś informacje itp.

Czy w ogóle istniej takie coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na radiu fm na tyle, żeby wdawać tyle kasy. Tyle czasu bez słuchania radia żyłem, więc i przeżyję dalej. Myślałem nad transmiterem, bo to tanie ustrojstwo.

Ze zmieniarki nie zrezygnuję na koszt radia słuchanego bardzooo sporadycznie, a i tak CHA-S634 na 6CD mi trochę mało ( przyzwyczaiłem się do 12CD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziekuje "wszysztkim" za udzielenie sie w temacie szczegolnie tobie SzymonH. Uslyszalem transmiter w akcji i kompletna zenada. Spotkalem pewnego goscia na miescie ktory mial transmiter i sie go z ciekawosci zapytalem jak wyglada roznica dzwieku z i bez transmitera to powiedzial ze to masakra ma go od 4 dni bo czeka na przesylke z zagranicy z normalnym radiem i nie jest w stanie wytrzymac tej kaszany. Uslyszalem roznice w jego aucie z transmiterem i bez. Na sluch moge powiedziec ze transmiter jakby nie przekazuje dzwieku ponizej 120hz i powyzej 13 lub 15 khz. Spytalem sie o cene jego transmitera mowil ze koszt tego co ma to rynkowo 120zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...