Skocz do zawartości

Szukam inspiracji


defipodete
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono.

 

Miałem dość długi urlop od caraudio, myślałem, że oczyściłem już organizm z tego wirusa.... ale jednak mam nawroty choroby :). Chciałbym zbudować sobie jakiś kompletnie nowy system - brzmienie typu dex + phd + SS było bardzo miłe, jednak nawet papier toaletowy wie, że aby żyć należy się rozwijać. W myśl tej idei chciałbym poeksperymentować z czymś zupełnie innym i nie mam pomysłu w którą stronę iść. Zanim zacznę błądzić chciałbym podpytać, może ktoś z Was ma jakieś buildy albo kierunki w które warto pójść :) ? Chodzi mi po głowie jakiś 2din alpajn + proc (może 800tka, ale mówiąc szczerze nie wiem nic o procsorach alpine'a. mają jakąś opcję wstępnego strojenia?) + ... no właśnie :) Micro precision? Brax? Focal ? Audio system? Może dwie drogi, może trzy.... Czy osoby bardziej osłuchane w tej kategorii sprzętu mogłyby coś polecić? Jakieś punkty odniesienia do mojego sprzętu byłyby bardzo mile widziane :). Naturalnie będę sam jeździł i słuchał... ale najpierw trza mieć pomysł czego słuchać :D.

 

Acha, w moim sprzęcie zasadniczo nic mi nie przeszkadzało. Po prostu mi się znudził po paru latach słuchania :D.

 

Wszelkie sugestie mile widziane.

 

ps. biorąc pod uwagę dostepność ofert, czy ktoś mógłby mi rzeczowo wyjaśnić jaka będzie różnica między dex'em a odr'em ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...