Skocz do zawartości

Ema 260+ jakie głośniki do Vw Polo 9n


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem świerzy na tym forum ale ostatnimi tygodniami dużo czytałem o Systemie nagłaśniającym w samochodach.
Zacznę od początku system fabryczny był po prostu tragiczny ... słabe radio, wgl wszystko słabe ...

Więc zacząłem od zmiany radia, w tej chwili posiadam Kenwood kdc-wf431. Jestem z niego zadowolony od razu słychać było poprawę ale jescze to nie to.

Następny krok jaki poczyniłem to wytłumienie drzwi. Maty Stp dwie warstwy na drzwi + pianka na tapicerkę zdały egzamin, bas stał się głębszy, milszy dla ucha.

Lecz teraz problem pojawił się gdyż odkręcając volume +20 trzeszczy w głośnikach wiem że aby było to wszystko głośniejsze i lepszej jakości potrzebny był wzmacniacz i tak też się stało Kenwood Ema-260 został zakupiony. Dlaczego właśnie taki? Ponieważ ma 2x55W RMS przy 4 Ohm(więcej nie potrzebuje). Aby zakończyć mój projekt pod nazwą "Polo CA" potrzebny jest mi ostatni klocek i będe Happy:) Chodzi o głośniki.

Cóż chciałbym zestaw odseparowany lecz montowanie tweetera mnie troszkę odstrasza ;/ a szczególnie ukierunkowanie go na uszy bo podobno tak najlepiej. Nie jest to mój samochód lecz taty i nie pozwolił na bardzo widoczne modyfikacje. Więc czy pomoglibyście mi w wyborze głośników niestety współosiowych ;/ chyba że ukierunkowanie tweetera to bujda to kupiłbym odseparowany i schował go w przednim słupku jest tam kratka przygotowana więc napewno bym jakoś to dopasował. Kasy na głośnik mało zostało już więc tak do 200 zł. Oczywiście do gry też wchodzą zestawy używane. Pomóżcie jakieś wybrać. Głębokość montażu to 59-60 mm. Może pokombinowałbym z dystansem z mdf-u i dodał te 2-4 mm ale to wszystko. Dziękuje z góry za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...