Skocz do zawartości

Ile kosztuje montaż car audio?


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe,dziękuję za drogo:)

Na poważnie to szukałem,niestety nikt z moich znajomych takich rzeczy nie robi.

Jeśli jest ktoś z okolic Rzeszowa/Łańcuta to proszę o kontakt,nie mówie że za darmo...

Głośniki na tył chcę,rzecz jasna z tego powodu,że szukam czegoś co wypełni brzmienie w samochodzie a z tyłu nic nie mam...

Są tylko dwa głośniki z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,wiem że to jest forum car audio i tutaj każdy napisze że mam złe głośniki,radio,wygłuszenia brak.

Mam złe kable,akumulator i nie wiadomo co jeszcze ale nie w tym rzecz.

Myślałem,że na takim forum dostane porady krok po kroku "za rączke" jak taki zestaw zamontować lub poradzicie kto takie rzeczy robi ale niestety myliłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czasem 15 cali?? :rotfl:


Myślałem,że na takim forum dostane porady krok po kroku "za rączke" jak taki zestaw zamontować lub poradzicie kto takie rzeczy robi ale niestety myliłem się.

dostałeś...ale czytać trzeba ze zrozumieniem.

krok po kroku:

- faq

- głośniki tył - nie

- kolejne kroki jak zrozumiesz dlaczego właśnie te masz wykonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem trochę autora bo podobnie zaczynałem, miałem takie same podejście jak 90% początkujących teraz już coś wiem i nie ma problemu z niczym, do autora poczytaj FAQ całe a nie tylko pierwszą stronę i dodam czytaj ze zrozumieniem i z przemyśleniem całego tematu na spokojnie to dojdziesz do odpowiednich wniosków, nikt nic ci na tacy nie poda co masz założyć a co nie, poczytaj forum to zrozumiesz jak to wszystko wygląda, musisz się "wdrożyć" w forum by je zrozumieć :D 
Z tym że nikt ci nic nie poda to trochę przesadziłem bo dostałeś za pewnie "list powitalny" na maila więc masz info jak na tacy  :rotfl:
  :rotfl: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś Ty tam wymodził znów? :)

No jak to co? :) Jak ostatnio rozmawialiśmy to mówiłem, że będę używał tylnych głośników do wzmocnienia kicka, Do tego wygładza (lub chociaż powinno:) )to char. w tym zakresie z racji na to, że auto się innymi prawami rządzi niż pokój w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...