Skocz do zawartości

Radio 2din GPS pomoc w wyborze


refik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dość dawna poszukuję radia 2 dinowego z nawigacją GPS. Niestety bardzo ciężko coś wybrać bo bardzo dużo na rynku tego sprzętu... Mam do wydania jakoś 1500 zł + / - oczywiście czym mniej tym lepiej. Obowiązkowo musi mieć GPS oraz sterowanie wzmacniaczem, Aktualnie zastanawiam sie nad: 

 

-GMS 6321 / 6501 

-peiying 9908

 

Nie wiem którego wybrać. Wolałbym jakieś markowe ale w tej cenie nic nie mogę znaleźć proszę o pomoc lub o podpowiedzenie jakiegoś innego ciekawego modelu.  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłeś na ten temat? http://www.strefacaraudio.pl/topic/42237-jakie-radio-2din-sony-pioneer-jvc/?hl=din

 

No bo chyba szukałeś informacji na naszym forum?  Poczytaj linki jakie wkleiłem w tamtym temacie ...odnalezione w kilka sekund po wpisaniu " 2 din" w szukajkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, ale większość tematów jest po prostu stara ... A Radia co chwile są nowe ! GMS już ma od cholery modeli rozważałem również zakupu GMS 6501 nic na jego temat na forum nie widzę dlatego twierdzę że takie tematy powinny być nowe a nie odświeżane i każdy pisze że jest archeologiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość napędzała fabryczne systemy głośnikowe, i nie ma większych kłopotów, szczególnie że fabryczne głośniki nie są zbytnio wymagalne mocowo, a brzmieniowo nie jest źle, jak podpinasz pod fabrykę - będziesz zadowolony. Gra na podobnym poziomie jak wiele innych jednostek 2 din, nic nie gorzej, a funkcjonalnością stoi wyżej.

Ja mam plan spiąć po rca z hybrydą match'a ale to w następnym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego :) Dzisiaj najprawdopodobniej zamówię 6401. Na filmach na YT piszą że idzie bez problemu słuchać i korzystać z nawigacji a nawet gadać przez BT navi również działa.

 

 

Jeszcze jedno pytanie. Czy urządzenie odczyta kartę pamięci 8gb z mapą ? Czy muszę kupić mniejszą kartę do GPS? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...