Skocz do zawartości

Zestaw odseparowany + wzmacniacz 2500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje zestaw odseparowany + wzmacniacz do kwoty 2500zł. Auto nubira II kombi, drzwi wygłuszony i jest dystans na mdf 165, czyli przygotowane na full.

 

Radio posiadam clarion 788.

 

Czego oczekuję? Czysty dźwięk najlepiej ciepły. Tweetery wyraziste lecz nie mogą być ostre. Zestaw musi być bardzo głosny na wysokich poziomach głosności. W przyszłości (3-4lata) planuje z tyłu jakiś sub high end żeby porządnie trząsł.

 

Wstępnie mogę kupić Rockford Fosgate T162s za 550zł. Pytanie jak się ma ten zestaw do hertz hsk I morel Tempo 6??? Zestaw jak i wzmacniacz mogą być używane. Radio które posiadam, też kupiłem używane.

 

I jeszcze bym prosił jakby ktoś podał sprawdzony warsztat car audio w okolicach bydgoszczy byłbym wdzięczny. Odsłuchał bym w nich tego co zaproponujecie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od tygodnia DLS R6.2, ale na razie grały nie więcej niż 10 godzin, do tego pędzę je starym Audisonem LR72, więc jeszcze się wstrzymuję z definitywną oceną. W weekend wleci Rodek 4100A, do tego czasu może się też bardziej rozegrają, więc po niedzieli powinienem być w stanie coś o nich powiedzieć. Mam też problem ze źródłem, bo moje radio jest z tych 'wybieranych po wyglądzie', ale może i to uda się jakoś załatwić w ciągu paru tygodni.

 

 

Jeśli ktoś z Krakowa chciałby je ocenić na żywo i wypożyczy do tego celu jakieś sensowne radio to chętnie udostępnię zestaw do odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak chcesz potem trzesacego suba dodac to celowalbym w as helon co by te min. 150W im podac a i przod bedzie ciut mniej zagluszany niz innw co maja 120W dodatkowo badz swiadom ze AS ma super kicka. Kolejnym zestawem odseparowanym jest owy dls r6 ktory ma takze ladnego kicka, niestety bardziej cichy. Jesli chodzi o wzmak to pod pierwsz zestaw czuli AS stabilny dla 2 omow i dajacy duzo watow. AS-y lubia zmostkowane ale musisz znac umiar.

Jesli chodzi o jakosc to przy glosniejszym graniu tak jak chcesz nie bedzie to priorytetowe. Miej swiadomosc ze jwkosc nie idzie w parze z glosnoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...