Skocz do zawartości

deficyt prądu


Rekomendowane odpowiedzi

@tomomadej - po twojej uwadze od razu zaatakowałem faq nazara (które z resztą już dobrze znam) na którym znalazłem TABELKĘ (tak jak napisałeś). Ja pytałem o wzór na wyliczenie tego wszystkiego biorąc pod uwagę obciążenie w danym momencie...

@saltech pasek klinowy ?

światło gaśnie na zapalonym silniku na biegu jałowym (przy jezdzie pod obciazeniem jeszcze nie testowałem)

@tbrek

w tym momencie jest aku 72ah bardzo stary wiec nawet nie mam jak sprawdzić ładowania, tak więc myślę w przyszłym tygodniu wymienie aku zrobie big3, sprawdze wszystkie styki i sie odezwe czy problem nadal wystepuje

dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstynent-czytamy od poczatku do konca, napisal w pierwszym poscie kiedy przygasaja :)

Faktycznie, pytania nie było :D Jakoś przeoczyłem to :P  :rotfl:

Może ktoś podrzucić link do tematu Big 3 ? Jestem po za domem i korzystam z telefonu + słabe Wifi i ciężko skakać po forum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy macie do CCA, u mnie leżą 21 od Hollywooda i spadek napięcia od aku do wzmaka po dwóch bezpiecznikach wynosi 0,2V i to bez big3 (masa z budy) tyle ze roczny aku bosha i sprawny latek 110A. Jedyne co mi sie ostatnio przydarzyło to brak z dźwięku z a klasowego Gienia... Aku był na wyczerpaniu podawał 9v , reszta wzmakow działała. Moim zdaniem jeśli przewody są poprawnie ułożone to po wymianie aku problem powinien ustąpić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dzisiaj po zmroku  :rotfl:  sprawdziłem jak to jest i przy subie 300 RMS na ostrym ogniu na światłach postojowe/długie trzeba się bardzo w patrzeć żeby zauważyć bardzo minimalne przygaśnięcie świateł ale to może być złudzenie optyczne więc dalej mnie dziwi taki efekt, masy nie mam za cudnej bo z śruby w bagażniku gdzie konektor jest między dwoma blachami zakręcony śrubą i to na alu kablach więc sprawdź połączenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...