Skocz do zawartości

ZESTAW NA TYŁ


ŁYSY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam kupić zestaw na tył do vectry i chyba się zdecyduję na hertz dsk-130

przed kupnem jednak proszę o poradę czy warto ,a może macie inne propozycję

głośniki będą grały pod wzmakiem alpine mrv f400 , na przodzie są już pb s-6c

na tył zestaw do 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewaj się ,że ktoś będzie tu doradzał tobie zakup zestawu tylnego. Zauważyłem ,że piszą tak szczególnie osoby , które przyzwoicie zrobionego tylnego nigdy nie miały, bo np ktoś nie lubi albo zabrakło kasy, itd. powodów jest wiele. Ja osobiście chcę mieć tył i tego się trzymam, jeśli auto jest spore to z tyłu będzie dużo buuu buuu.. od subwoofera. Ja na tył kupiłem Eton Prx 130 ,wszystko wygłuszyłem matami Sinuslive i jestem bardzo zadowolony spełnia moje oczekiwania mimo ,że na tym forum uznaje się tylko zestawy odseparowane. Moja rada zrób tak aby spełniło twoje potrzeby, czyli posłuchaj przemyśl i sam zadecyduj. Według mnie to tylko indywidualna sprawa, każdy lubi co innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ,że piszą tak szczególnie osoby , które przyzwoicie zrobionego tylnego nigdy nie miały, bo np ktoś nie lubi albo zabrakło kasy, itd. powodów jest wiele

ja miałem zrobiony przyzwoicie zrobiony zestaw tylni i z niego zrezygnowałem.

też pisałem tak jak Ty że chce mieć głośniki z tyłu, próbowałem nawet innych do nich przekonać a okazało sie że nie mam racji! głośniki z tyłu psują scene muzyczną i tyle! Ale prawdą jest że trzeba spróbować samemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie głośniki na tyle muszą być, po prostu tak preferuje wiem że niektórzy tego nie lubią , a ja muszę mieć.

Głośniki chcę wmontować w miejsce starych dlatego 13 a nie 16

Proszę tylko o opinię głośników , chcę żeby czysto grały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam VECTRE A i głośniki znajdują się z tyłu po bokach pułki

kupię te dsk130 lub pb s5c

mam jeszcze pytanie czy ma ktoś głośniki firmy LTC lu spotkał się z nimi

np. http://www.allegro.pl/item563161010_zestaw...ning_od_ss.html

kolega ma suba tej firmy i gra mu to naprawdę ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vectra b tez ma 130 z tylu.

 

To ze gra mu ladnie to pojecie wzgledne Odsluchiwales PB, RE Audio albo innej firmy cieszacej sie jakoscia subwooferow? Posluchal bys paru takich i dopiero moglbys ocenic jak to gra :rotfl:

 

Te glosniki LTC... Popatrz na ich budowe, i na cene :D To jakies wynalazki typu peyiyng (czy jakos tam to sie pisze) alphard czy inne produkty wykonane przez tania sile robocza :hyhy: Na pewno nie zagra to ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...