Skocz do zawartości

Problem ze wzmakiem i tuba! Pomocy!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam nastepujacy problem i prosze o pomoc! Dzis probowalem podlaczyc wzmacniacz i tube pod radio! Wiec plus podlaczylem do akumulatora i wzmaka do plusa minus do masy w bagazniku remote do radia! tube zmostkowalem zewnetrzny plus i minus! zolaczylem dwa chincze pod wzmaka i radio! I na blaupunkcie GTA 260 zapala mi sie czerwona lampka "protection" a sa dwie zielona i czerwona! wedlug instrukcji czerwona oznacza gdy sie pali "z powodu bledu stopien wyjscia elektronicznie wylaczony" wiec chlopaki co moglem zle podlaczyc itp?? styki zle mase plus remote ?? kable rca cos nie tak?? wszystko gralo przez chwile bo gdy ruszylo sie wzmakiem na chwile zapalila sie zioelona kontrolka po gralo i znow czerwona dodam ze na samym poczatku byla czerwona a potem zielona i znow czerwona i nic! pomozcie mi!!! prosze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokaldnie to sprawa wyglada tak najpeir jest sruba jest zaloona klema pozniej uchwyt od siedzenia a potem to jest przykrecone do blachy! tylko tak inni mowia ze to pownio byc do golej zdarblachy czy to ma jtej akeis znaczenie?? osobicie to powiem tak jak to zakladalem to ta sruba mi dziwnie wygladala tak jakby miala jakis lakier na sobie moze zmienic mase jutro sprobuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam że gwint śruby nie jest lakierowany, więc jeśli przykręciłeś kabel tą śrubą tak że się z gwintem styka to powinno być ok, ale spróbuj zmienić może akurat pomoże.

ja miałem kiedyś wzmak gelharda i podobnie się zachowywał, ale on miał coś z elektroniką,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro poglowkuje i ozbacze co jest grane czy pomoze zmiana czy nie! a moze wyprobowac i sprawdzic czy masa jest ok czy tez wlasnei ona powoduje to podlaczajac masa to minusa w akumulatorze jak myslsiz kolego?? wtedy moze bedzie chociaz wiadomo czy to masa czy tez nie i wykluczy sie jedno chociaz bo mysle ze reszta to jest ok remonte tez chyab by takiego bledu nie powodowal itp! ja to uwazam ze to moze kable rca sa do dupy albo cos jesli wyswietla sie taki blad co wyjsciu itp??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu dlugi88, czy kropki, przecinki, wielkie litery, polskie znaczki zostały w tym kraju odwołane? Weź przeczytaj swoje posty sam i spróbuj cokolwiek zrozumieć za pierwszym przeczytaniem. Mnie się nie udaje. Jak chcesz zrobić dobre audio, jak ci się nawet na 3 klawisze na komputerze nacisnąć nie chce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam pana DWW za niechlujna pisownie, obiecuje poprawe! Ale kolega od fajnej furgonetki wyzej zrozumial co i jak naszczescie;) mi sie wydaje ze to kable, ale jak to mowilem poprobuje! nie no probowlaem roznie zmostkowany i nie i tak dupa jutro sprawdze i sprbuje na innych kablach moze pomoze! dzieki za wypowiedzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...