Skocz do zawartości

Głośniki do Alfy 147


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Na wstępie zaznaczę, że mam nikłą wiedzę jeśli chodzi ogólnie o car audio, także proszę o wyrozumiałość :wink:

 

Właśnie wygłuszyłem drzwi przednie wewnątrz i z zewnątrz matą butylową + na to pianka kauczukowa 6mm. Potrzebuję porady w doborze wooferów na przód. Gość ze sklepu CA doradził mi: Cadence CS2.65K w moim budżecie do 200zł. Radio mam Alpine CDE-9882Ri.

Nie chciałbym montować wzmacniacza czy suba. Nurtuje mnie też pytanie czy po zmianie samych wooferów odczuję wyraźną różnicę w brzmieniu?? Zależy mi generalnie na jakości i żeby ten bas trochę polepszyć..

Głośniki mają być pod te dystanse --> http://allegro.pl/dystans-dystanse-mdf-alfa-romeo-147-165mm-16cm-waw-i4489492077.html  ,a głębokość montażowa na jaką sobie mogę pozwolić to ~6cm.

 

Odnośnie samego wygłuszenia jeszcze - czy ten rancik wokół głośnika widoczny na fotce powinien być też obklejony czy ma być goła blacha i na to dystans? Bo aktualnie wykleiłem ten rant matą i pianką... :niepewny:

Pozdrawiam ! :zdrowko:

post-15387-0-56839300-1408790892_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nikla wiedze to zacznij od "listu powitalnego" i zawartych w nim linkow! Na poczatek przejrzyj temat przywitan i napisz tam swoj post ...tylko przyloz sie bo samo "siema" nie wystarcza ...uszanuj nasze zasady to i my bedziemy Cie szanowac.

 

Nie ma to jak ciepłe przywitanie :zdegustowany:

"Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów! :zdrowko: ", to nie jest samo "siema" - czemu w ogóle usunąłeś ten post? Właśnie go edytowałem, żeby sprawić Ci przyjemność, której oczekiwałeś i po wysłaniu już nic nie było - jeśli masz zły dzień, to może napij się meliski czy coś :kwasny:  Usuwasz mój post, który nie robił nikomu krzywdy, nie szanujesz w ten sposób mnie i chcesz, żebym ja darzył Cię szacunkiem?! Zastanów się... Nie tylko mojego posta widzę usunąłeś, nie rozumiem jak Ci się może nie spodobać czyjeś przywitanie :mur1:   To może napisz jakiś szablon i niech każdy z nowych użytkowników go wkleja zmieniając w nim wiek, imię, orientację seksualną czy czego tam jeszcze oczekujesz... :padam: Pomimo że jesteś tu Moderatorem, to imo trochę teraz przesadziłeś.

Odnośnie regulaminu, jest też punkt 2:

 -  Nie masz nic konkretnego do napisania - Nie pisz nic!  

 

Kolego vsvteam,

dzięki wielkie. Właśnie o taką merytoryczną odpowiedź mi chodziło. :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...