Skocz do zawartości

Fabryczna instalacja Ford Mondeo Mk4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kumatych i maniaków CA na codzień. Jestem nowym uzytkownikiem ale majacym jakaś wiedze na temat CA.

Krótko zwieźle i na temat Ford Mondeo Mk4 przymierzam sie do kupna i odpycha mnie stale 1 wersja tego auta mianowicie titanium Convers,dlaczego,dlatego ze ma kolorowa convers nawigacje,dvd,radio + na miedzy zegarami rowniez kolorowy wyswietlacz ktory informuje cie i o otwartych dzrwiach itp. w tym rozne inne cuda i tu sie nasuwa teoria jedna ? da się wyciagnoc cala ta nawigacje i wstawic moja alpinke cda 137 BTI raczej ta idzie kupic zaslepke wstawic ladnie pieknie ale czy nie bedzie trzeba placic za jakas przerobke kabli lub instalacji z tej oryginalnej na taka zeby alpinka moja zasilała reszte sprzetu ? normalnie jak w kazdym aucie ? szukalem duzo  w necie na ten temat i nic nie znalazlem dlaczego ? poniewaz jeszcze nie widzialem Mk4 Mondeo powyzej 2007 roku z jakims CA wiec pytam was co wy o tym sadzicie ? prosze o jakieś konkretne odpowiedzi jak trzeba bedzie podejsc do tematu 

 

pozdrawiam MIchał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się bez problemu. W tym modelu nie było udziwnień, zamieniasz radia. Musisz tylko dokupić ramkę pod zwykłe radio i przejściówkę na iso. pasowałoby jeszcze kierownicę podłączyć pod Alpine'a.

Co stracisz po odpięciu tego cuda nie wiem, nie robiłem nigdy tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej Radek ale hmm skad taka pewnosc ze sie da ? nie mowie ze jakis cicho ciemny jestes ale miales do czynienia sam osobiscie czy tylko przypuszczasz czy od jakis znajomych hmm ? bo nie ukrywam wazne bardzo to jest dla mnie . bo wiesz kupie auto za troche gotowki a nie da sie wstawic i wtedy pies pogrzebany ; ////

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej rozumiem procedura ta sama jak sam twierdzisz ok ale co dalej bedzie z wyswietlaczem miedzy zegarami na desce ? jak to dalej bedzie funkcionowalo ? miales taka sytacje ? ze nie wiem to gasnie ? nie pokazuje wogole srednio spalania , ile na ile km zostalo paliwa itp. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przyznaje sie nie widzialem na oczy tylko na fotkach na allegro zdjecia wlasniej wersji Mondeo Mk4 titanium convers. 

no wlasnie tu jest pies pogrzebany bo trzeba bylo by to rozebrac i zobaczyc co w trawie piszczy prawda i wtedy dalej działać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra co tu duzo mowić Poprostu odpuszcze sobie ta wersje convers i szukac bede z normalnym radiem CDRA 6000 CD jakie bylo montowane w fordach. a moze jeszcze gdzies znajde jakies info jbc spokojnie a moze Tobie tez cos o uszy sie obije zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek tak racja raczej bede szukac z normalnym radiem i wiesz no jak by powiedziec jezeli trafi sie mondek z idealnym stanie i bedzie mial ta posrana nawigacje albo radio z wyswietlaczem to co wtedy ? raczej nie powinno byc problemu z radiem ktory ma w sobie jakis tam wyswietlacz nie koniecznie nawigacje nie powinno byc problemu z zamontowaniem alpinki ( tak na marginesie dziekuje za link demontazu radia ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...