Skocz do zawartości

Rejestracja auta z kierownica po prawej stronie


rubel123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Panowie ale czym się martwicie ja p....ole to nie wy będziecie się motać z kierą po prawej stronie
I to jest właśnie najgorsze. Obawiam się, że wyprzedający kaskader może źle ocenić odległość/szybkość i przywalić np. mi na czołowe(lub zepchnąć do rowu). Z mocniejszym motorem zwiększy tylko prędkość i siłę zderzenia :looka:

 

 


Co masz na myśli pisząc podkład spod pasty?
Pytałem bo drzwi kierowcy są w innym kolorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepke_23, dnia 05 Wrze 2015 - 20:15, napisał:

 

Panowie ale czym się martwicie ja p....ole to nie wy będziecie się motać z kierą po prawej stronie

I to jest właśnie najgorsze. Obawiam się, że wyprzedający kaskader może źle ocenić odległość/szybkość i przywalić np. mi na czołowe(lub zepchnąć do rowu). Z mocniejszym motorem zwiększy tylko prędkość i siłę zderzenia

Kepke_23, dnia 04 Wrze 2015 - 12:14, napisał:

 

Co masz na myśli pisząc podkład spod pasty?

Pytałem bo drzwi kierowcy są w innym kolorze.

 

Tak samo moze byc z kiera po lewej stronie nie raz ktoś zle obliczył i czołówka była. Co do drzwi to takie jest wrażenie na srebrnym tak widać w zależności z jakiego kąta patrzysz jest troszkę ciemniejszy bądź jaśniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 


p.s. najlepsze jest to że ubezpieczenie zapłaciłem taniej niż za audi żony i moje zapasowe auto vectre :) (oba silniki 1.8)

Bo firmy ubezpieczające  biorą pod uwage wartość całego auta a nie tylko pojemność silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bo firmy ubezpieczające biorą pod uwage wartość całego auta a nie tylko pojemność silnika

 

no to powiem ci że moje subaru jest 2-3 razy droższe niż audi żony i 5 razy droższe niż moja zapasowa Vectra wię ubezpieczenie za te auta powinny być dużo mniejsze zreszta powiedziała mi babka z ubezpieczalni że jakbym miał subaru z kierą po lewej to bym zapłacił 320zł ubezpieczenia :) ale narzekać nie mogę bo i tak płacę mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...