Skocz do zawartości

Rejestracja auta z kierownica po prawej stronie


rubel123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nagłaśniałem ostatnio F10, które miało kierę z prawej. Jechałem tym przez jakiś czas po niedużym mieście. Nie wiem czy to kwestia braku doświadczenia czy stanu faktycznego. Budzi we mnie lekkie przerażenie fakt, że takie auta będą jeździć po naszych drogach oficjalnie i być może w niemałej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagłaśniałem ostatnio F10, które miało kierę z prawej. Jechałem tym przez jakiś czas po niedużym mieście. Nie wiem czy to kwestia braku doświadczenia czy stanu faktycznego. Budzi we mnie lekkie przerażenie fakt, że takie auta będą jeździć po naszych drogach oficjalnie i być może w niemałej ilości.

 

To na bank kwestia doswiadczenia ja jezdze z kiera po prawej stronie 10 lat i jak jezdze w PL zadnej roznicy nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na bank kwestia doswiadczenia ja jezdze z kiera po prawej stronie 10 lat i jak jezdze w PL zadnej roznicy nie ma

Zadnej procz bezpieczenstwa przy wyprzedzaniu I wsiadaniu nie po tej stronie co trzeba.pewnie by sie jeszcze cos znalazlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończmy już to bicie piany o RHD bo i tak nic nie zmienimy - był na to czas, trzeba było postulaty pisać.

Luzna gadka jest...relax.....I tak by nic nie dalo takie pisanie postulatow.Jest to jest tylko mogli sie zabezpieczyc przepisami tak jak jest w angli ze tylko na jakis czas mozna I ubezpieczenie drozsze lub cos w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzna gadka jest...relax.....I tak by nic nie dalo takie pisanie postulatow.Jest to jest tylko mogli sie zabezpieczyc przepisami tak jak jest w angli ze tylko na jakis czas mozna I ubezpieczenie drozsze lub cos w tym stylu

 

w UK auto z kierownicą po lewej stronie rejestrujesz na ile chcesz a nie na jakiś czas. Panowie nie ma co panikować buuuumu na RHD nie będzie bo tak jak to kolega batonx napisał wsiadł i dziwnie mu się jeżdziło i większość polaków z tego względu nie kupi RHD. Co do wyprzedzania jeśli masz szybsze auto to nie ma problemu trzymasz większą odległość potem redukcja i ogień ja tam Subaru nie będę miał problemu 265 koni da radę :hyhy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"don't worry" nie musisz sie martwić dam rade jak dotychczas 18 lat bezwypadkowej jazdy :) a polska to pikuś w porównaniu do jazdy w Londynie

Sory ale troche masz bledne porownanie do jazdy po polsce RHD.A londyn nie taki straszny do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie strasznie padaka takie auto. Zanim odebrałem od klienta zastanawiałem się czy pedały też zamienione stronami :). Są klasycznie, ale to jeszcze nic. Regulacja głośności radia od strony pasażera. Porażka totalna. Tylko kiera zamieniona stronami, pozostała funkcjonalność samochodu jak w rodowitych europejczykach. Niech sobie auto będzie sporo tańsze. Ja dziękuję za taką jazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie strasznie padaka takie auto. Zanim odebrałem od klienta zastanawiałem się czy pedały też zamienione stronami :). Są klasycznie, ale to jeszcze nic. Regulacja głośności radia od strony pasażera. Porażka totalna. Tylko kiera zamieniona stronami, pozostała funkcjonalność samochodu jak w rodowitych europejczykach. Niech sobie auto będzie sporo tańsze. Ja dziękuję za taką jazdę.

 

 

Generalnie to bredzisz kolego ja stwierdzam jedno ze jazda z kierownica po prawej stronie nie jest wcale taka glupia jezdze w tej chwili dluzej z kiera po prawej niz po lewej i z jazda nie ma zadnego problemu. Mam nadzieje ze wlasnie tacy ludzie jak ty (bez obrazy) nie wsiada nigdy do RHD bo wtedy o wypadek nie trudno chodzi mi o to ze nigdy nie jezdzili z kiera po prawej i chca sobie kupic auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nikt nie mowi ze sie jezdzi zle po prawej stronie mi tez sie jezdzi lepiej anglikiem. Ale tu chodzi o użytkowanie anglika w polsce co jest rozniez głupie według mnie. Angliki powinny jeździć w angli i tyle.

 

ale będą jeżdzic w PL i nikt tego nie zmieni i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym wlasnie mowie co maniek :) albo niech coś wymyśla zeby to uniemożliwić jakies mocne cło czy cos. Jest to głupia oszczędność. Wydaje mi sie ze jak kogoś stac na subaru i na utrzymanie go to powinno tez byc stac zeby kupić po właściwej stronie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale będą jeżdzic w PL i nikt tego nie zmieni i tyle :)

I nikt tego nie zmieni ze Ci co maja LHD w UK i utrudnienia w zyciu codziennym to tak samo bedzie z RHD w Polsce i tyle.

 

 

 

Wydaje mi sie ze jak kogoś stac na subaru i na utrzymanie go to powinno tez byc stac zeby kupić po właściwej stronie

 

Wychodzi na to ze to bujda i nie wszystkich stac na auto ktore by sie chcialo i oszczedza sie zeby stworzyc swoja teorie o jezdzie RHD w Polsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze auta polskie w uk moga jeździć przez pewien okres w uk :) kilka miesięcy temu bylo pół roku teraz to sie zmienilo. Ale wiadomo jak to sie ma do rzeczywistości :P

Jesli nie przerejestrujesz i to samo przeciez tyczy sie Uk bez rejestrowania w Pl.

 

Mnie chodzilo raczej o rzeczy zwiazne z miejscem do kierowania i wsiadania co wcale nie jest przyjemne i tu i tam a w szczegolnosci w miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...