Skocz do zawartości

wymiana przewodow


Rekomendowane odpowiedzi

Witam siema hej i czołem wszystkim. Jestem tu nowy, mianowicie pierwszy moj post z zapytaniem po miesiecznym studiowaniu forum. Troche prac juz za mna jeszcze sporo przede mna, ale o tym w innym temacie. 

Montuje amatorskie car audio do swojej lalki 2, zamowione sa juz glosniki hertz dsk 165, ktore w przyszlosci beda podpiete pod wzmacniacz ( nie potrzebuje krytyki na temat glosnikow, decyzja zapadla [budzet taki a nie inny]). 

Nie mam zamiaru montowac (jak na razie) grania dla wymagajacych z powodu kosztow, dlatego tez nie wiem jaki wzmacniacz bedzie montowany i wiem ze przez to odpowiedz na moje pytanie bedzie trudna, ale..

Czy zostawić w drzwiach fabryczne 0.75mm2 czy zmienic chociazby na 1.5mm2 ?

Pytam teraz bo po zamontowaniu dystansu i oklejeniu reszty matami nie bede mial juz do tego dostepu.

Wzmacniacz oraz radio planuje pod koniec tygodnia sobie kupic, mam w okolicy fajny sklep z car audio, pomontowac przerozne zobaczyc jak to gra i wybrac. Chyba ze moze ma ktos z was fajnego wzmaka dla amatora muzyki który fajnie zgra sie z dsk165?;>

Licze na wyrozumialosc, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wzmacniacze policz swoje oszczędności i poczytaj na forum. Ciężko będzie Ci znaleźć z nowych klocków - szczególnie budżetowych, coś co zagra tak dobrze jak starsze wzmacniacze. Zwróć uwagę też na radio, bo źródło jest bardzo ważne/najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcecie chlopaka w antyki pchac przy hertzach dsk??? Czy aby na pewno da sie na nich wyslyszec roznice miedzy 9812 a przyzwoitym jvc kdc lub kenwoodem 6544 oferujacymi juz jakotaka funkcjonalnosc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...