Skocz do zawartości

HSK 165 , zmiana wofera na 13


drink
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :-) 
Mam mały problem, pacjent to bmw e34, co niektórzy wiedzą jak wygląda upchanie sprzętu w tym modelu. W aucie nie chcę nic przerabiać, zależy mi na serii. Dla sprostowania powiem,że głośniki nie są w tym modelu montowane w drzwiach, a zaraz obok pedałów. Głośniki mam akurat hsk 165 z wcześniejszego auta, i czy przykładowo 130 EV podpasują pod tą zwrotkę? Ewentualnie inna 13. W ostateczności w grę wchodzi cięcie z radia, wolałbym tego uniknąć. 
Graty to :
CDA 9855
HSK 165
wzmak na chwilę obecną orion 4x75/2x150
Sub orion 150rms.

Ktoś ma jakieś sugestie?
Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiem jak to się kończy :-) Szukanie zająca przez rok albo u dłużej, a to jeszcze może tak, a może inaczej, a może zmniejszę nachylenie zbocza itp. Pewnie właśnie to się już stało po wejściu na forum po dość długiej przerwie haha :D


No ciekawie to wygląda. Tylko czy czasem nie będzie tam za mało miejsca na 16? Niby hsk lubi grać w skrzynce ale nie tak małej chyba...

Wasylwek, a nie będzie problemu że zbyt nisko tnie zwrotka, ja mam tą starą serie hertz'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oba są 4 ohm  (a mniemam, że są) to w tym wypadku to najmniejsze zmartwienie.

Jeżeli nie zbudujesz jakichkolwiek budek 16tkom (czy tam nie przygotujesz furtek) to nie zagrają a te panele to bezsens. Te 13 "będą bo będą" dlatego co tam nie wstawisz będzie dobrze.

Poza tym Michał dobrze gada masz zwrotę w radiu to ...też skorzystaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...