Skocz do zawartości

Radioodtwarzacz CDX-GT929U - nie widzi większych pamięci flash


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam Radioodtwarzacz CDX-GT929U. http://www.sony.pl/support/pl/product/cdx-gt929u - link do modelu

 

Uzyskałem od SONY telefonicznie informację, że nie ma żadnych przeciwskazań, co do pojemności oraz typu standardu USB (USB 2.0 i 3.0 są wszak kompatybilne wstecz, choć tutaj w specyfikacji jest podane, że ich nie obsługuje: http://www.sony.pl/support/pl/conten...DX-GT929U/list - info o radiu). Pamięć OCZ RALLY 8GB działa bez problemu, a o ile wiem jest na USB2.0. Niestety włożenie pojemniejszych nośników jak Patriot 32GB albo ADATA 16GB (oba USB 3.0) po podłączeniu określane są komunikatem "Not Supported". Wszystkie pamięci formatowane w FAT32. Przyznaję, że szlag mnie trafia już, bo ileż mogę kupować różnych pamięci, aby otrzymać działający zestaw o pojemności co najmniej 16GB?

 

Czy ktoś miał styczność z takim problemem, ewentualnie może podsunąć jakiś pomysł? 8GB to za mało, potrzebuję większą pamięć, najlepiej 32GB, ale 16GB też starczy. Czy to może być wina USB 3.0, pomimo że standard jest kompatybilny wstecz? Radio teoretycznie nie obsługuje USB High Speed, czyli nawet 2.0, ale jednak takie pamięci czyta... Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U szanownej mojej Małżonki jeździ takie cacko, nie udało mi się odpalić 16-tki a testowałem na PNY i Kingstonie.

Odpaliłem natomiast telefon na androidzie w trybie usb oraz HDD 2,5" Shaisunga 80GB ale niestety nie podam Ci symbolu bo już dawno poszedł do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem, że formatowane na FAT32.

Dzwoniłem ponownie do SONY, tym razem stwierdzili, że radio obsługuje maks USB 2.0 i 8 GB. Ale to nie prawda :). Udało mi się zdobyć 16GB na USB 2.0 2 szt. i oba działały, nie wiem jak z 32GB. Zatem na pewno ograniczeniem jest rodzaj USB, mimo rzekomej jego kompatybilności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...