Skocz do zawartości

Kenwood PS 200T jak wypada na subie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, jest to mój pierwszy post i jeśli piszę w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Temat założyłem po to by dowiedzieć się od osób o w/w wzmaku, planuję zasilać tym wzmakiem suba na STX SW12 w BR. 
Auto jakie posiadam to Peugeot 307, muzyka to HH Rap, czasami Dupstep ale rzadko, trochę techno od czasu do czasu ale zazwyczaj wolne bity. W między czasie będę szukał radia ale na razie skupiłem się na wzamku, przód jest seryjny, wiem co o tym myślicie i co powinienem z tym zrobić ale nie długo wymieniam auto na coś innego i nie uśmiecha mi się ciąć drzwi i je wygłuszać, od suba oczekuje mocne zejścia, mięsa, miękkości i ciśnienia. U kolegi słuchałem 12 w BR i spodobało mi się granie 12, później słuchałem 10 też STX-a ale bardziej wolę 12. 
Pytanie czy ten wzmak da radę przy 12? Z danych:
http://amp-performance.de/1086-Kenwood-KAC-PS200T.html

wynika że mocy ma dość, czytając forum dowiedziałem się że z subem też dobrze gra, na początku celowałem w Axtona C109 ale to raczej niższa jakość od Kenia. Budżet na wzmaka to 200/230 zł krótko mówiąc ma to być budżetowy zestaw. 

Za pomoc bardzo dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też nad 300T ale jak bym kupił 200T to w niedalekiej przyszłości spokojnie mogę go wrzucić na przód bo dysponował bym ok 90W na kanał więc już przód by w miarę grał. Bardziej interesuje mnie jakie ten piec gra na subie, czy daję radę, jak z kontrolą i ogólny odbiór tego pieca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...