Skocz do zawartości

Widełki, oczka, konektory.


mukade
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na alledrogo masz tego multum

oooooo napewno nie!!! owszem są konektgory ale każdy sobie podnosi ceny no i ta przesyłka rzędu 10zł :) np za 2 konektory 35mm po 5.50zł plus dycha przesyłki co daje razem 21zł wiem bo sam długo szukałem! :P polecam giełde warszawa wolumen tam kupuje sie za przysłowiowe grosze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Na allegro niestety nie znalazłem tego co chciałem no i nie w tej cenie. Dzisiaj poniucham jeszcze po poznańskich sklepach elektronicznych. Dostałem namiar na sklep elektroniczny Gembary od pewnego sklepu car audio. Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem swje na allegro te na 50mm2. Natomiast reszta to sklep elektryczny i elektroniczny.

 

Ostatni znajomy zaczal pracowac jako przedstawiciel handlowy jakies firmy, ktora oferuje rozne takie tym podobne akcesroia do warsztatów i sklepów. Miedzy innymi pokazywał mi całą plansze z takimi konektorkami na przewody. Jak chcesz to sie dowiem co, ile i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmer, dziękuję za propozycję. Na razie kupiłem tyle ile potrzebuje w elektronicznym. Ale jak znowu mnie najdzie chęć kupienia sobie całego zestawu to wiem do kogo uderzyć :hyhy:

Dziękuję za odpowiedzi. Temat można zamnkąć.

 

[ Dodano: 2009-02-26, 18:16 ]

Znalazłem jeszcze taką stronkę. Wysyłka droga, ale wg. mnie jest szeroki wybór:

http://www.audio.abad.pl/index.php?cPath=21_64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne! I to z dobrym nagłośnieniem (nieważne, że jest bezzałogowa)

 

Się śmiej. Mam nadzieję, że mnie nie powieszą za offtop jeśli opowiem, że były w historii sondy (i dalej są, bo ich misje dalej trwają), które miały i mają na pokładzie system CA :rotfl: Bezzałogowe i owszem, ale maniakom CA to jak widać nie przeszkadzało, jak je budowali. A były to Voyagery:

 

Voyager-1

Voyager-2

 

A tutaj opis płytki, jaką dołączono w komplecie do systemu:

 

Golden Record

 

Jak widać, empetrójkami pogardzono, bo zastosowano Audio-CD. To kolejny argument, dlaczego warto stosować Audio-CD :P Co do szczegółów odnośnie sprzętu (w sensie jakie wzmaki, jaki przód, jaki sub) to nie powiem - nie wiem. Może warto sformułować jakiś list do NASA i zapytać :P

Na pokładzie oczywiście znajdowała się instrukcja obsługi (obrazkowa), jak uruchomić audio. A wszystko po to, by jakiś zabłąkany ufoludek za parę milionów lat mógł sobie posłuchać tego, co się dzieje na Ziemi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...