Skocz do zawartości

Jaki materac do spania :)


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam z Koła Estrella Lux Kokos srednio twardy,kupywalem pare dobrych lat temu sluzy nadal,pokrowiec mozna zdjac i wyprac.


drugi posiadam tez taki sam tylko powloka nazywa sie Aloe Vera niby lepszy od Kokosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie nie chcę pisać, bo preferencje to i tak nie do końca mam sprecyzowane, interesują mnie firmy które rzetelnie opisują swoje produkty, a nie 1500 technologii a rano nie wiadomo czy się w ogóle spało :( co do wymiarów to chyba bez różnicy bo producenci robią te standardowe z tego co widziałem, a mój do takich należy :) Cenowo hmmm...tempur odpada :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z żonką kupowaliśmy jesienią piankowe Koło bionatural w dwóch twardościach ( H2 dla żonki- mniejsza waga i dla nie H3 - klasa super ciężka ;) ) i szczerze mogę polecić! Cena też jest przyzwoita ok 500 za sztuke. Wcześniej miałem Janpol Kronos i też był ok ale te aktualne są lepsze. Zobaczymy za rok czy dwa jak się sprawują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z zonka w black red white poltwardy Komorowe sprężyny plus warstwa kokos i pianka. Rok go mamy i jestem mega zadowolony plecy przestały boleć i się wysypiam choć pierwsze parę tygodni ciężko było się przestawić z miękkiego łoża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, po bliższym przyjrzeniu się i "siadaniu" w sklepach wydaje mi się (przynajmniej po opisach), że nie ma sensu przepłacać. Takie wynalazki znalazłem:

LINK ku temu się skłaniam gdyż: dobra cena, polska firma, na visco (o ile to to faktycznie) dobrze się leży.

LINK 2 ku temu się skłaniam po opisie i to, że Kuba polecił tę firmę (tzn. w swoich przedmiotach mają ten model drożej, dlatego inny użytkownik)

LINK 3 ten jest "najgrubszy"

 

W kokosy i inne cuda nie widzę sensu inwestować, zwłaszcza, że materace które uznałem za dobre na obecną chwilę nie zawierały tych wynalazków, aczkolwiek cena powyższych jest co najmniej atrakcyjna i teraz pytanie czy to jest coś sensownego czy znów ładny opis....

Miał ktoś z ww. do czynienia.

 

Od materacy z Koła trochę się chwilowo po pewnych wpisach odsuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę Kamul czy materac okaże się dobry będziesz mógł powiedzieć po 3 nocce na nim :) samo leżenie w sklepie to względne wrażenie jakości wykonania i twardości/miękkości no ale przecież nie będziesz jak debil leżał w sklepie 3 dni hegh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


rzadko która firma daje więcej niż 4-5lat gwarancji , 10lat to sporo, paragon już pewnie i tak wyblakł :P

 

pracowałem w firmie, co wytwarzała na maszynach takowe materace, niektóre nawet miały 15 lat gwarancji !

Jak jesteś pewny produktu to czemu nie :D

 

P.s: jak bym miał wybierać, to bym za tym się rozejrzał, niestety nie wiem czy w PL jest to dostępne :

 

http://www.vrijdaghs.be/nl/Pantera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat bo tez jestem na etapie ogarniania lozka w sypialni, szukam materaca 140x200 i poki co wpadlo mi w oko takie cudo: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40272230/#/40272225

 

Pytanie czy w ogole warto sie czyms takim interesowac czy kolo tych 700zl znajde cos lepszego jakosciowo/parametrowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba lepiej iść do "Józka" ( Jysk ) i zobaczyć czy czegoś nie ma w promocji, serio.

 

http://jysk.pl/sypialnia/materace/materace-sprezynowe/plus/materac-140x200-plus-s50-dreamzone - może takie coś, chyba że chcesz piankę :

http://jysk.pl/sypialnia/materace/materace-piankowe/plus/materac-140x200cm-plus-f95-dreamzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...