Skocz do zawartości

RE Audio vs PB


brykAs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

miał ktoś może możliwość porównania subów:

- RE AUDIO SE10D (2x4ohm)

oraz

- PowerBass 2XL10D (2x4ohm)

 

Z tego co czytałem ten RE zbiera mase pozytywnych recenzji ale o PB dużo się nie dowiedziałem.

 

planuje zrobić skrzynię 2x10 (raczej zamknięta lub małolitrażowy BR), napędzać to ma DLS A6 (1200 przy 1 ohm).

muzyka mało sprecyzowana z nastawieniem na HardStyle i Rock. Interesuje mnie wiec porównanie tych subów pod względem szybkości i zejścia.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grande Punto.

 

a ma ktoś może jakieś info odnoście PB 2XL 10'' ??

W razie co jest do posłuchania u mnie w Tomaszowie Mazowieckim.

Jak bys się szybko stawił to i RE SX12 by się znalazł :hyhy:

 

Ten PB gra dość fajnie, bardzo szybko i konkretnie jak na 10"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci moge pwoiedziec ze RE robi straszna robote, dzisiaj na spocie kolega zola jedna 12` zapied.... to sie na parkingu alarmy powlaczaly ;D takze z czystym sercem moge ci powiedziec ze sprzet konkretny, aha byla to seria SR

 

czym pędzona?

 

Alpine mrv-1005 podłączona pod jeden glosnik. A ogólnie skrzynka z dwoma sr12, ale czeka na naprawę mono precision power'a, wtedy znowu zagraja dwie sztuki :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz może jakieś porównanie tego PB z innymi subami ?

 

ew. jak te suby wypadają pod względem szybkości w porównaniu z IT MDS10 - bo taki mam obecnie

Mam porównanie z PB 1054/S10/S12/M10/M12/ES12, RE Audio 10S4/12S4/10D4/12D4/SR10/SR12/SX12 Cerwinem 104 U-dimension JR1004, PHD CF10 i jeszcze kilkudziesięcioma innymi, których słuchałem ale nie pamiętam :)

 

A tak całkowicie poważnie to szybkości PB 2XL nie brakuje, mocy też, poza tym stara się być muzykalny, a nie walić bez spóźniania się. Słuchałem go jeszcze nie wygrzanego i dość kiepsko zasilonego. Jak to się zmieni to wtedy dłużej go posłucham i coś obiektywnego będę mógł powiedzieć.

 

RE SE10 jeszcze nie miałem przyjemności posłuchać, ale biorąc pod uwagę doświadczenia z innymi subami RE, to PB napewno przegrywa z nim ciśnieniowo i szczerze mówiąc brzmieniowo pewnie też...

 

Np. seria RE SR mnie bardzo pozytywnie zdziwiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...